Lentelė, kuri padės išsiaiškinti savo idealų svorį pagal ūgį ir amžių

Amžinai lieknėjančios merginos dažnai pamiršta, kad su amžiumi svorio normos keičiasi ir nereikia aklai laikytis įsikibus į tuos pačius skaičiukus, kuriuos kadaise tau rodė svarstyklės. Nesitikėk, kad sulaukusi 30 metų sversi tiek pat, kiek svėrei būdama 16, o kai sulauksi 40 metų, greičiausiai vėlgi sversi daugiau, nei būdama 30-metė. Gera žinia bent ta, kad nuo 50 metų svoris įprastai ir vėl pradeda mažėti.

Ir pamiršk tą tipinį skaičiavimą, kuomet iš savo ūgio reikia atimti 110, kad sužinotum idealų savo svorį (pavyzdžiui, 174 cm mergina turėtų sverti 64 kg). Čia yra visiška nesąmonė.

Siūlome tau pažvelgti į žemiau esančią lentelę, kuri atspindi gerokai realesnius skaičius, nei esame įpratusios matyti. Jei nori pasiskaičiuoti pati ir kuo tiksliau, naudokis šia formule:

50 + 0,75 (Ū – 150) + (A – 20) : 4

Ū = ūgis

A = amžius


Tik nepamiršk vieno svarbaus dalyko - svoris anaiptol ne pats tiksliausias rodiklis. 174 cm ūgio, 74 kilogramus sverianti sportiška mergina, kurios kūnas ištreniruotas ir raumeningas, atrodys ganėtinai liekna, o štai to paties ūgio ir svorio mergina, kuri nesportuoja ir vietoj raumenukų turi riebaliukus, atrodys apkūnoka.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis