- 60 kilogramų ir be drastiškų dietų. Šios merginos patarimais verta pasinaudoti

23 metų Natalie Burtina - jauna mama iš Australijos, sugebėjusi numesti 60 kilogramų. Kodėl apie tai rašome? Todėl, kad Natalie tikina numetusi svorį be griežtų dietų, tiesiog pakeitė mitybos įpročius ir padidino savo aktyvumą.

Natalie pasakojo, kad nėštumo metu visai nesirūpino savo išvaizda ir tuo, ką valgo ar geria. Praregėjo ji tik tuomet, kai svarstyklės rodė jau 135 kilogramus.

„Man buvo gėda, negalėjau žiūrėti į save veidrodyje. Buvau stora. Kai tik pastojau, svoris pradėjo žaibiškai didėti. Dėl to nesijaudinau, bet jaučiausi labai nekomfortabiliai“ - atviravo Natalie. Negana to, po metų mergina išsiskyrė su savo vaikinu, o bandydama užgožti sunkumus, valgė dar daugiau. Galų gale Natalie suprato, kad taip gyventi negalima. Jos svoris tapo rimta kliūtimi.

2015 metais Natalie palaipsniui pradėjo keisti savo mitybos įpročius. Kaip ji pati tvirtina, jokių ypatingų dietų nesilaikė, tiesiog vietoj pamėgtų gazuotų gėrimų gerdavo tik vandenį, rinkosi sveikesnius maisto produktus ir kiekvieną dieną eidavo į ilgus pasivaikščiojimus su savo sūnumi.

„Po pirmojo pasivaikščiojimo buvau visai be jėgų, tačiau prisiverčiau tai daryti kiekvieną dieną. Kai pripratau ir tai tapo įpročiu, užsirašiau į sporto salę. Anksčiau manęs nejaudino tai, ką valgau ir geriu. Dabar mano racioną sudaro vaisiai, daržovės ir mėsa, paruošta ne ant riebalų. Kasdien išgeriu daug vandens ir 2-3 kartus einu sportuoti. Jeigu nepavyksta nueiti į sporto salę, sportuoju namuose. Nereikia iškart kardinaliai keisti savo gyvenimo, tiesiog pradėkite nuo mažų dalykų ir palaipsniui tai taps jūsų įpročiu“ - visoms, norinčioms sulieknėti, pataria Natalie, per 18 mėnesių numetusi 60 kilogramų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis