12 paslapčių, apie kurias garsiai ginekologai nekalba

Mūsų šalyje vis dar neįprasta kalbėti intymiomis temos. Tiesą sakant dauguma merginų jaučiasi nejaukiai net prieš savo ginekologę! Ir visai be reikalo, juk ginekologė - tai gydytoja, kurios darbas paaiškinti tau tuos visus procesus, vykstančius su tavo kūnu.


Akies krašteliu žvilgtelėkime į tai, kas vyksta už ginekologo kabineto durų ir tai, ką portalui Cosmopolitan.com atskleidė patys gydytojai.


1. Moterys paprastai jaučiasi nejaukiai, kai mes komentuojame tai, ką darome medicininės apžiūros metu. Tenka sakyti, kad esame medikai ir tai paprasčiausiai yra mūsų darbas. Tačiau pasitaiko moterų, kurioms kaip tik patinka, kai viską detaliai pasakojame. Reikia pripažinti, kad tai būna labai savotiškos asmenybės.


2. Mūsų darbas pavojingas ir sunkus. Kartais tenka matyti tokius dalykus, apie kuriuos net gėda pasakoti, nekalbant jau apie nemalonų kvapą ir įvairias opas.


3. Mūsų darbe būtina kareiviška ištvermė. Tu neturi parodyti, kad dėl kažko jautiesi nepatogiai, pavyzdžiui, pacientė nusirenginėja, o po drabužiais ji nevilki apatinių arba po kelnėmis dėvi sauskelnes. Visko pasitaiko...


4. Po kurio laiko tu liaujiesi raudonuoti žiūrint į lytinius organus.


5. Kartais „tose“ vietose atsiduria patys keisčiausi daikčiukai.


6. Kai kurios moterys į ginekologą ilgai nesikreipia iš drovumo, todėl galiausiai išdrįsus ateiti, lauki ne kokios žinios.


7. Kartais tenka medicininę apžiūrą atlikti kolegėms. Tuomet nejauku abiems pusėms.


8. Nors ir nedažnai, tačiau būna atvejų, kai medicininės apžiūros metu vyrams įvyksta erekcija.


9. Mes negalėsime tau padėti, jeigu tu su mumis nebūsi visiškai atvira. Tam, kad nustatytume diagnozę, kartais mums reikia žinoti ką ir su kuo tu darei.


10. Mums dažnai tenka bendrauti su moterimis, išgyvenančiomis partnerio neištikimybę. Tokiais atvejais tampame dėmesingais psichologais.


11. Nemažai mūsų pacienčių nepilnametės. Būna atvejų, kai tenka skambinti jų tėvams.


12. Po viso to, ką pamatai ir išgirsti, kartais iškyla abejonių ir dėl savo partnerio ištikimybės.


Pasirodo, ginekologai tokie pat žmonės, kaip ir mes, todėl nereikia jų drovėtis. Nesivaržydamos kreipkitės į juos pagalbos. Juk toks jų darbas – ištirti slaptingiausias moters kūno vieteles.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis