Atvirai apie tai, kaip realybėje atrodys tavo kūnas, greitai numetus tiek svorio

Kiekviena lieknėjanti mergina mintyse įsivaizduoja labai gražų savo pačios piešinį - kur kas lieknesnė, stangresnė, sportiškesnė. O kaip kitaip, juk būtent tas svajonių vaizdas ir yra pagrindinė motyvacija nepasiduoti ir kiekvieną dieną žengti po dar vieną mažą žingsnelį link savo tikslo. Deja, kuomet kalbame apie kardinalius ir labai drastiškus svorio pokyčius, įsivaizdavimas ne visuomet virsta realybe.

Instagrame ir kituose socialiniuose tinkluose apstu įkvepiančių PRIEŠ ir PO nuotraukų, tik retai kada po tomis nuotraukomis atvirai kalbama apie tai, kaip iš tiesų kūnas atrodė numetus 30, 40 ar net daugiau kilogramų.

25 metų Aubrey Johansen neslepia, kad numetus 73 kilogramus vaizdas buvo tikrai ne toks, kokio ji tikėjosi. 160 kilogramų svėrusi Aubrey lieknėti pradėjo po to, kai dėl išvaizdos jos nepriėmė į vokalo mokyklą. Mergina pasakoja, kad atrankos metu jai buvo atvirai pasakyta, jog jos balsas - puikus, tačiau išvaizda netinkama scenai... Apsilankius pas medikus mergina taip pat neišgirdo nieko guodžiančio: jeigu nesusirūpins savo svoriu, gyvens kokius 15 metų. Įprasti lieknėjimo metodai jai nepadėjo, todėl 2014 metais Aubrey pasiryžo skrandžio šuntavimo operacijai.

A photo posted by Aubrey Johansen (@aubreystrawb_rny) on Apr 20, 2016 at 6:51pm PDT

Per dvejus metus merginai pavyko numesti 73 kilogramus. Didieji nuopelnai, be abejonės, atitenka skrandžio sumažinimo operacijai, tačiau nemažai prisidėjo ir nauji įpročiai - pakeista mityba ir, žinoma, sportas. Aubrey tikslas - sulieknėti 90 kilogramų, taigi kol kas ji vis dar dirba su savo svoriu ir neketina sustoti. Savo pasiekimais mergina dalinasi Instagram tinkle ir neslepia, kad ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip norėtųsi.

Didžiausia problema - tai odos perteklius, kurio galima atsikratyti tik chirurginiu būdu. „Kuomet jūs svajojate sulieknėti, mintyse įsivaizduojate nuostabų paveikslą, kokia būsite. Fėja, o ne išsilydžiusio sviesto gabalas! O realybė žiauri, nes nepaisant visų pastangų, jūs vis tiek nesijaučiate patraukli. Kartais man netgi atrodo, kad anksčiau buvau gražesnė, nei esu dabar. Kovoju su šiomis mintimis. Prisidengus drabužiais viskas atrodo nuostabiai, tačiau išeiti į paplūdimį apsivilkus bikinį ar tiesiog nusimesti drabužius prieš savo merginą man iki šiol psichologiškai labai sudėtinga“ - atvirauja Aubrey.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis