Prakaitas, blogas burnos ar pėdų kvapas: kaip greitai panaikinti?

Kartais visos patiriame nemalonių situacijų. Tačiau panikuoti nereikėtų, yra greitų metodų, kurie padės problemas išspręsti.

Ką daryti, jei suprakaitavai, bet nėra kur nusiprausti? Nueik į tualetą ir pažastis nusausink popieriniu rankšluosčiu, pateptu skystu muilu. Jei skysto muilo nėra, tiks ir paprastas popierinis rankšluostis. Na, tualetinis popierius irgi išgelbės.

Esi darbe ar svečiuose, o pėdos skleidžia ne patį maloniausią kvapą? Ką gi, keliauk į tualetą ir trauk iš rankinės kompaktinę pudrą. Pėdas nusausink popierine nosinaite ir papudruok padus, deja, buvusių kojinių avėti negali - kvapas nedings. Verčiau rankinėje visuomet nešiotis atsargines vienkartines kojinaites.

Jei tavo mylimojo barzda dirgina odą, patepk sudirgintą vietą kūno pieneliu, losjonu ar vazelinu. Tai padės atlėgti perštėjimui ir mažins raudonį. Svarbu, kad losjone nebūtų alkoholio, jis gali dar labiau sudirginti odą.

Siaubingai nerviniesi prieš pasimatymą ar tiesiog susitikimą? Imkis kokios nors kasdienės veiklos: sudaryk pirkinių sąrašą, susitvarkyk nuotraukas. Rutina slopina nervingumą ir padeda atsipalaiduoti.

Užėjus kosulio priepuoliui, imituok saldainio čiulpimą, jei po ranka turi ledinuką - dar geriau. Susidariusios seilės suvilgys gerklės gleivinę ir kosulys pranyks.

Kankina pagirios ir pykina? Pasidaryk imbierų arbatos, jis nuramins sudirgusį skrandį. Tiks ir įvairūs patiekalai su imbiero šaknimi arba milteliais.

Jei pajutai, kad tavo burnos kvapas nemalonus, greičiausiai organizmui pristigo skysčių. Išgerk bent dvi stiklines vandens arba pakramtyk petražolių. Jose yra blogą kvapą neutralizuojančių medžiagų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis