Tūkstančiai pasipiktinę šios anoreksija sergančios merginos video įrašais

Eugenia Cooney Youtube svetainėje gana populiari mergina, tačiau dalis visuomenės pasipiktinusi, esą mergina akivaizdžiai serga anoreksija ir savo išvaizda daro neigiamą įtaką jaunoms merginoms.

Iš vienos pusės, savo video įrašuose Eugenia niekuomet nekalba apie lieknėjimą ir žodžiais neskatina merginų laikytis dietų ar kitaip mesti svorį, iš kitos pusės - kartais tų kalbų ir nereikia, juk jaunos merginos stebi savo dievaitę ir stengiasi būti panašios į ją. Peticijos prieš Eugenią iniciatorė rašo: „Ji žino, kad daro įtaką jaunoms merginoms, kurios galvos, kad sverti 30 kilogramų yra normalu. Tačiau taip nėra. Nuo to laiko, kai išsikraustė iš mamos namų, Eugenia darosi vis lieknesnė. Ir kaltas čia tikrai ne „greitas virškinimas“.

Youtube kanale žmonės netgi kuria video įrašus, kuriuose lyginama, kaip Eugenia atrodė prieš tai ir kaip atrodo dabar.

Eugenia nusprendė netylėti ir davė atsaką ją anoreksija kaltinantiems aplinkiniams.

„Noriu tai pasakyti, nes man labai gaila, kad atsirado daug žmonių, kurie pyksta ar liūdi dėl manęs. Nenorėjau daryti nieko blogo. Niekuomet nesistengiau kam nors daryti neigiamą įtaką ir niekuomet nesiūliau žmonėms stengtis atrodyti taip, kaip aš ar kas nors kitas.

Myliu jus, draugai - visus tuos, kurie mane palaiko ir kuriems tiesiog gera būti čia. Jūs man labai daug reiškiate. Tiesiog norėčiau, kad būtų mažiau neapykantos ir daugiau pozityvo. Ačiū visiems, kurie manimi rūpinasi, nors su manimi tikrai viskas tvarkoje. Myliu jus!“

Nereikia būti mediku, kad suprastum, jog su Eugenijos sveikata tikrai ne viskas tvarkoje. Iš kitos pusės - ar tai neturėtų būti tik jos ir artimųjų reikalas? Mums labai įdomi tavo nuomonė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis