Norite švytinčios ir skaisčios odos? Kasdien gerti vandenį nepakanka!

Daugelį metų moterys buvo įsitikinusios, kad norint turėti skaisčią ir spindinčią odą, reikia per dieną išgerti po kelis litrus vandens. Tačiau britų mokslininkai sako, kad nuo raukšlių ir dehidratacijos reikia saugotis visai ne taip.

Drėgmės netekusi oda praranda švytėjimą ir atrodo papilkėjusi. Tuomet pradeda kankinti diskomforto, tempimo ir niežėjimo pojūčiai, oda šerpetoja.

Tačiau, pasak mokslininkės Heather Yuregir, nuo dehidratacijos ir raukšlių gali apsaugoti sveika mityba ir tinkamai parinktos veido priežiūros priemonės bei apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių.

Biologiškai dehidrataciją lemia du pagrindiniai faktoriai: sutrikusi vandens cirkuliacija tarp ląstelių ir susilpnėjęs odos barjerinis sluoksnis. Šis atlieka apsauginę funkciją ir jam susilpnėjus oda netenka daug daugiau vandens.

Shutterstock nuotr.

Tačiau neužtenka vien gerti vandenį ir tepti tradicinį drėkinamąjį kremą, kuris odą „palaisto“ ir veikia tik odos paviršiuje (raginiame sluoksnyje).

Norint sugrąžinti odai švytėjimą ir skaistumą būtina intensyviai ją drėkinti, suaktyvinant vandens cirkuliaciją giliuosiuose odos (epidermio) sluoksniuose.

Nes skaisčios ir švytinčios odos paslaptis – tarpląstelinio vandens judėjimas. Kaip tai vyksta? Kai gyvybę kūne palaiko cirkuliuojantis kraujas, tai odoje deguonį, mikroelementus, gyvybiškai reikalingus ląstelėms, perneša vanduo. Todėl tik gera vandens cirkuliacija atkuria drėgmės balansą ir leidžia džiaugtis švytinčia ir sudrėkinta oda.

Gamintojo atstovų nuotr.

Prancūzų laboratorija „Bioderma“, atsižvelgdama į moterų norus turėti skaisčią, švytinčią odą, sukūrė „Hydrabio“ priemones, kurios iš karto ir ilgam sudrėkina odą: biologiškai atkuria vandens cirkuliaciją giliuosiuose epidermio sluoksniuose bei atstato odos barjerą.

Visuose linijos produktuose yra „Aquagenium“ patentas, kuris stimuliuoja natūralų odos gebėjimą atkurti drėgmės balansą skatindamas intensyvią vandens cirkuliaciją tarp ląstelių net giliausiuose epidermio sluoksniuose. Šis patentas buvo sukurtas remiantis revoliuciniu atradimu, pelniusi Nobelio premiją.

Gamintojo atstovų nuotr.

Amerikiečių mokslininkas P. Agre ląstelės membranoje atrado vandens kanalus, kurie reguliuoja vandens kiekį. Per 1 sekundę šie vandens kanalai (akvaporinai) gali praleisti net 3 mlrd. vandens molekulių.
Tik vandens judėjimas tarp ląstelių sugrąžina odai sveiką švytėjimą ir skaistumą. Ilgam.

„Hydrabio Gel-Crème“ ir „Hydrabio Creme“ kremai skirti dehidratuotai odai. Priemonės iš karto ir ilgam atkuria odos minkštumą, komfortą ir skaistumą. Naudoti ryte ir/ar vakare.

Gamintojo atstovų nuotr.

Naujiena!

„Hydrabio Perfecteur SPF 30“ - dermatologinė priežiūra tobulos odos rezultatui. Kremas iš karto sudrėkina, lygina ir skaistina odą. Jūsų veidas atrodys sveikai švytintis. Aksominė rožinė tekstūra su perlų mikrodalelėmis lengvai padengia veidą paslėpdama odos trūkumus bei sutekdama veidui spindesį. SPF30 apsaugos faktorius nuo UV spindulių saugo nuo priešlaikinio senėjimo. Naudoti dieną.

Gamintojo atstovų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_72673100

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis