Į Lietuvą ateina itališka figūros mada

Italija diktuoja ne tik drabužių ir aksesuarų madas. Nepriekaištingais figūros vingiais kaustydamos aplinkinių žvilgsnius Italijos moterys diktuoja ir figūros madas. Kodėl dailia figūra italės džiaugiasi nedėdamos didžiulių pastangų? Kokių figūros priežiūros taisyklių galime pasimokyti iš italių? Patarimais dalinasi Vilniuje veikiančio itališko figūros priežiūros salono specialistės.

Itališka figūros priežiūros filosofija

Italės žino tris paprastas figūros priežiūros taisykles, - teigia visame pasaulyje veikiančio itališko figūros priežiūros salonų tinklo Figurella trenerės. Pirma, daili figūra – tai sveika figūra, o ne prakaitas išlietas sporto salėje ir ne suskaičiuoti kąsniai. Antra, svarbu ne kiek laiko skiri figūros dailinimui, o kaip jį panaudoji. Trečia, figūros priežiūra arba, kitaip sakant, sportas turi eiti koja kojon su atsipalaidavimu.


Tokiomis taisyklėmis vadovaujasi ir 40 metų viso pasaulio moterų mėgstami Figurella salonai, kuriuose greitus ir efektyvius figūros pokyčius užtikrina natūralus itališkas metodas. Šį metodą sudaro žmogaus kūno temperatūros kupole atliekami vidutinio aktyvumo fiziniai pratimai, atstatomasis seansas ozono „dušo“ kapsulėje, reguliari antropometrinė figūros analizė, pagal kurią sudaroma individuali judėjimo programa. Sportas kūno temperatūros kupole užtikrina greitesnę riebalų apykaitą ir leidžia sportuoti be apšilimo. Individuali programa koreguoja problemines Jūsų figūros vietas, todėl sveika ir dailia figūra galite džiaugtis greitai, maloniai ir be didelių pastangų.

4 priežastys dėl kurių italės nepamiršta sportuoti

Energijos užtaisas ir sureguliuoti hormonai
Paslaptis labai paprasta. Fizinės veiklos metu organizme mažėja streso hormonų (pavyzdžiui, kortizolio, adrenalino) ir daugėja hormonų, atsakingų už gerą nuotaiką ir puikią savijautą (pavyzdžiui, endorfinų). Sportas taip pat suaktyvina kraujotaką, pagerina kvėpavimą, stiprina raumenų ir sąnarių veiklą. Todėl pasportavę jaučiamės žvaliau, energingiau ir galime džiaugtis geresne nuotaika.

Taisyklinga laikysena ir jokio nugaros skausmo
Nugaros skausmas – XXI a. žmogaus problema, kurią dėl „sėdimo“ gyvenimo būdo neretai išprovokuoja netaisyklinga laikysena. Sportuojant stiprinami nugaros, dubens ir pilvo raumenys veikia kaip fiksatoriai: jie fiksuoja stuburą ir palaiko jį teisingoje padėtyje. Tai padeda išsaugoti taisyklingą laikyseną ir išvengti varginančių nugaros skausmų.
Tačiau yra vienas BET. Sportuojant būtina išlaikyti tinkamą kūno padėtį: žalingoje padėtyje atliekami judesiai gali išprovokuoti rimtas problemas. Dėl šios priežasties kiekvieną Jūsų atliekamą judesį Figurelloje prižiūri asmeninė trenerė.

Subalansuota medžiagų apykaita
Paprastai tariant, medžiagų apykaita – tai greitis, kuriuo organizmas suvalgytą maistą paverčia energija. Sulėtėjusi medžiagų apykaita – tai ne tik nereikalingi kilogramai, bet ir nuovargis, šaltkrėtis, sausa oda, lėtas pulsas, žemas kraujospūdis. Aktyvinti medžiagų apykaitą labiausiai padeda sportas. Be to, medžiagų apykaitos greičiui įtakos turi raumenų ir riebalų santykis: raumeningi žmonės išeikvoja daugiau energijos net ir sėdėdami. Taigi, pirmyn auginti raumenukų!

Atsisveikinimas su stresu
Kol smegenų neuronai sportuojant „mąsto“ apie atliekamus judesius, nelieka laiko galvoti apie rūpesčius darbe, neplautus indus, neapmokėtas sąskaitas ir kitas buitines problemas. Be to, sportas ugdo valią, ryžtą ir kūno kontrolę atiduoda į Jūsų pačios rankas, o tai stiprina pasitikėjimą savimi. Taigi, mielosios, sportas sveikas ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai bei pasitikėjimui savimi.

Kodėl pradėti sportuoti reikia dabar?

Sportas – tai vienas iš būdų mylėti save, - pasakytų italės. Metas užsiimti meile sau kaip niekada palankus: figūros priežiūros salonas Figurella visoms, įsigijusioms abonementus iki gruodžio 24 dienos, papildomai dovanoja nemokamus užsiėmimus. Nepraleiskite viliojančios galimybės! O kiekvieno užsiėmimo Figurelloje metu Jūs ne tik sportuosite ir dailinsite figūrą kūno temperatūros kupole, bet pasilepinsite odą puoselėjančia ozono dušo procedūra. Daugiau informacijos www.figurella.lt.

Užsakymo nr.: PT_73005540

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis