Štai kokius stebuklus gali padaryti 4 metai be narkotikų

4 metai be žalingų įpročių ir visas pasaulis gali apsiversti aukštyn kojomis. Jei netiki, pažvelk į 26 metų Dejah Hall - žvelgiant į merginos nuotraukas sunku patikėti, kad tai vienas ir tas pats žmogus.

Dejah pasidalino nuotrauka, kurios kairėje pusėje - jos buvęs gyvenimas, dešinėje - dabartinis. Kaip pasakoja pati mergina, ji buvo užkietėjusi narkomanė, kurios situacija su kiekviena diena vis blogėjo. Viskas prasidėjo nuo paprasčiausių nuskausminamųjų bei raminamųjų, kuomet Dejah buvo vos 17 metų.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Dec 6, 2016 at 6:38am PST

„Švenčiau su draugais ir pirmą kartą išgėriau tabletę, nes namuose buvo daug streso ir man norėjosi nusiraminti. Vėliau tabletes gerdavau kasdien, - pasakoja mergina ir prisimena tą dieną, kai po kelerių metų pažįstamas pasiūlė išbandyti heroino. - Aš vėmiau, o jis rūkė heroiną. Sakiau jam, kad tai šlykštu ir jis turėtų liautis, bet jis pasiūlė įtraukti vieną dūmą, kad mano savijauta pagerėtų. Tik vieno dūmo nebuvo gana. Įtraukusi antrą kartą įsimylėjau tą jausmą. Negalėjau sustoti. Viskas, ko norėjau, pajausti tai dar kartą. Norėjau taip stipriai, kad niekas kitas man neberūpėjo. Visas mano gyvenimas pavirto į vienintelę mintį - kaip apsvaigti. Pavirtau monstru, kuriam niekas nerūpėjo. Kai pradėjau leistis heroiną, man buvo visai nesvarbu, gyvensiu aš ar mirsiu. Žinojau, kad save žudau, bet tai buvo nesvarbu. Svėriau vos 43 kilogramus, tačiau pati sau atrodžiau graži ir neįveikiama“.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Nov 23, 2016 at 10:15am PST

Viskas pasikeitė 2012 metų gruodį, kuomet Dejah nuvyko aplankyti senelio gimimo dienos proga. Jų santykiai buvo labai artimi, tačiau dėl narkotikų jiedu atitolo. Būtent to susitikimo metu mergina tikina supratusi, kad jos gyvenimas ritasi žemyn ir dėl narkotikų ji prarado viską, kas svarbiausia. Vos po kelių valandų, važiuojant namo Dejah buvo suimta dėl narkotikų platinimo. Kuomet merginai teko sėsti į kalėjimą, ją pasiekė liūdna žinia - senelis mirė. Paskutinio susitikimo metu ji pažadėjo seneliui mesti narkotikus ir savo pažadą ištesėjo. Dabar ji - jauna, savimi pasitikinti mama, kuri drąsiai dalinasi savo istorija tam, kad tame pačiame narkotikų liūne įsisukę žmonės galėtų matyti, jog išeitis visuomet yra.

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Sep 5, 2016 at 8:53am PDT

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Jul 21, 2016 at 5:50pm PDT

A photo posted by Dejah Hall (@dejahhall12) on Sep 5, 2016 at 8:52am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis