Ginekologė atskleidė 8 labiausiai erzinančius dalykus, kuriuos nuolat daro pacientės

Ginekologo darbas ne pats smagiausias pasaulyje. Vis tik didžioji dalis pacienčių ateina ne eilinei apžiūrai (kurią, beje, reikėtų atlikti bent kartą per metus), o tuomet, kai jau prasideda rimtos problemos.

Visą dieną tyrinėti kas gi ten vyksta žemiau bambos... - na, pati supranti. O ir pacienčių būna pačių įvairių! Viena ginekologė mūsų kolegoms iš Cosmopolitan.com atskleidė (žinoma, anonimiškai), kas ją labiausiai erzina. Ir galime įtarti, kad tie patys dalykai gerokai užknisa ir kitus šios profesijos atstovus.


1. Kuomet moterys iš anksto užsirašo vizitui ir kelios valandos prieš apsilankymą „netikėtai“ prisimena, kad joms kaip tik prasidėjo mėnesinės.


2. Kuomet reikia nuolatos kartoti, kad pacientė ant ginekologinės kėdės pasislinktų žemiau. Ir dar žemiau. Ir dar šiek tiek...


3. Kuomet nusistato ligas, paskaičiusios internete. Internetas - ne daktaras ir 99% tikimybė, kad forumuose patarinėjančios merginos taip pat neturi medicininio išsilavinimo. O tai, kad kažkieno devintos eilės pusseserei buvo taip pat kaip tau, dar nereiškia, kad tikrai buvo, ir kad tikrai taip pat.


4. Kuomet merginos nėra patenkintos tuo, ką sako gydytojas ar kokius problemos sprendimus jis siūlo, bet vietoj to, kad apie tai pasikalbėtų su pačiu daktaru, jos tiesiog keičia gydytoją ir kitiems pasakoja, koks buvęs specialistas yra neišmanėlis.


5. Kuomet atsiprašinėja, kad nenusidepiliavo kojų ar intymių vietelių.


6. Kuomet slepia simptomus, nes gėdijasi prisipažinti. Įprastai taip nutinka, kai gydytojas klausia, kiek laiko vienas ar kitas simptomas kamuoja. „Hmmm... gal savaitę...“ O iš tiesų pusę metų?


7. Kuomet nustoja vartoti paskirtus vaistus, nes pastebėjo šalutinius efektus. Apie tai reikia pranešti gydytojui, kuris paskirs kitus medikamentus, o ne galvoti, kad šis medikas nieko nesupranta ir skyrė tau netinkantį preparatą.


8. Kuomet moterys raudonuoja, kai išgirsta standartinius klausimus apie intymų gyvenimą, tarsi kalbėtųsi su savo mama, o ne su medikais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis