Šokiruoja: laikydamasis vieno neįprasto patarimo, vyras numetė 25 kg

„Dar visai neseniai žiūrėjau į veidrodį ir mačiau, kad dėl didelio pilvo atrodau kaip baidyklė! Dabar laikydamasis Stokholmo dietos puikiai jaučiuosi ir gerai atrodau,“ – sako verslininkas Andrius (47 m.), kuris per trumpą laiką prarado 25 kilogramų antsvorio. Perskaityk interviu su Andriumi ir sužinok, kaip gali nemokamai pasitikrinti savo galimybes sulieknėti ir gauti mitybos specialisto konsultaciją!

– Kokia buvo jūsų ankstesnė lieknėjimo patirtis?

– Anksčiau norėjau numesti svorio bandydamas maitintis sveikiau ir valgydamas mažiau vakarais. Bet nesulieknėjau. Neturiu juk pats pakankamai žinių, ką reiškia valgyti tinkamai. Atrodė, kad svorio netekimas yra sudėtingas dalykas, todėl pats save įtikinau, kad man to visai nereikia. Grįžau prie ankstesnių įpročių, tad pilvas ir toliau augo.

Reklamos užsakovų nuotr.

– Kokia buvo motyvacija sulieknėti būtent dabar?

– Vieną dieną pažiūrėjau į veidrodį ir supratau, kad dėl didelio pilvo atrodau kaip baidyklė! Buvau papilnėjęs ir svėriau 117 kilogramus! Tikrai pykau ant savęs! Pats netikėjau, kad taip nusigyvenau... Žinojau, kad savo paties jėgomis atsikratyti nereikalingų riebalų negalėsiu, todėl ieškojau tinkamo lieknėjimo metodo, kuris tikrai padėtų atsikratyti antsvorio.

– Kodėl pasirinkai būtent Stokholmo dietą?

– Man buvo svarbu pasirinkti dietą, kuri neverčia gyventi badaujant, tačiau tuo pačiu metu nereikia ilgai laukti, kad nukristų svoris. Priešingu atveju man greitai dingtų motyvacija ir aš sustočiau. Internete kelis kartus radau žmonių istorijas apie teigiamą patirtį laikantis Stokholmo dietos. Atrodė neįtikėtina, kad viskas šiuose pasakojimuose atitiko mano reikalavimus. Iš pradžių tikrai abejojau, ar tai nėra tik žmonių apgaudinėjimas, bet tada supratau, kad blogiau jau nebus, ir aš išbandžiau. Ir gerai, kad taip padariau! (juokiasi).

– Kaip sekėsi laikytis dietos?

– Interneto svetainėje sąžiningai užpildžiau testą ir netrukus į elektroninio pašto dėžutę atskriejo individualus mitybos planas. Aš iš karto pradėjau jo laikytis. Labai patiko, kad maistas buvo lengvai paruošiamas ir sotus. Jau per pirmąsias dietos dienas nustebau, nes per kelias dienas numečiau 6 kilogramus. Pajaučiau didelį energijos antplūdį ir atsirado noras daugiau judėti. Labai pagerėjo savijauta. Dabar mano rezultatas yra minus 25 kilogramai ir visiškai kitoks požiūris į save ir gyvenimą. Seniai taip gerai nesijaučiau!

Reklamos užsakovų nuotr.

– Ar rekomenduotumėte išbandyti Stokholmo dietą kitiems žmonėms?

– Net svajonėse negalėjau įsivaizduoti, kaip gera būti lieknam ir sveikam! Visiškai kitas jausmas! Esu pavyzdys daugeliui pažįstamų ir draugų, kurie matydami mano pasikeitimus irgi pradėjo laikytis Stokholmo dietos. Rezultatais yra labai patenkinti. Neišbandęs net negali įsivaizduoti, kas tai yra! Tad pirmyn! Užsiregistruok ir pradėk.

Spausk čia – StockholmHealth.com – ir atsisakyk antsvorio greitai ir sveikai!

Užsakymo nr.: PT_73462974

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis