Išgirdusi, kaip ją vadina vyro meilužė, moteris nusprendė kardinaliai pasikeisti

Geriausia, kai pokyčiai į gyvenimą ateina savo paties noru, tačiau kartais iš šalies gautas postūmis priverčia stengtis kur kas stipriau. 34 metų Betsy iš Teksaso niekada per daug nesuko galvos dėl savo išvaizdos, tačiau nėštumo metu priaugo svorio iki 118 kg. Betsy prisipažįsta, kad nebuvo patenkinta tuo, kaip atrodo, tačiau manė, kad susiimti dar spės.

Po šešerių mėnesių moteris atsitiktinai sužinojo, kad jos mylimas vyras turi meilužę. Perskaitytos žinutės Facebooke, kuriose meilužė atvirai tyčiojosi ir vadino ją riebia karve, išmušė Betsy iš vėžių. „Jaučiausi sugniuždyta, atrodė, kad visas mano pasaulis subyrėjo. Jis visuomet man sakydavo, kad gerai atrodau...“ - pasakoja moteris ir tikina, kad dabar yra dėkinga savo vyrui už tokią išdavystę, nes jeigu ne šis įvykis, greičiausiai ji taip ir nebūtų atradusi jėgų pasikeisti.

Beje, Betsy išsiskyrė ir viena augina dukrytę, nors prisipažįsta, kad su vyru palaiko draugiškus santykius. „Aš laimingesnė, pozityvesnė ir labiau pasitikinti savimi. Man prireikė laiko, kad sugebėčiau atleisti, bet galiausiai supratau, kad jo poelgis - tai jo pasirinkimas ir jo reikalas, ne mano“ - sako Betsy. O mes norime pasidžiaugti, kad tą nelengvą tiesos akimirką ši moteris pasirinko teisingą kelią - ne kaltinti ir graužti save dėl išvaizdos ir vyro išdavystės, o keistis ir pradėti naują gyvenimą. Sveikesnį, įvairiapusiškesnį ir tiesiog laimingesnį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis