Veneros duobutės - nauja manija siekiančioms tobulo grožio

Pasikoreguoti nosį ar pasididinti krūtinę - tokiais norais šiais laikais nieko nenustebinsi, o štai apie geidulingąsias Veneros duobutes galbūt girdėjo dar ne kiekviena. Tokios gražuolės kaip Gigi Hadid, Kendall Jenner ar Miranda Kerr jas turi, kodėl tuomet negali turėti ir kitos? Gali, nes plastinė chirurgija ir čia pasiryžusi padėti.

Vienos Londono grožio klinikos įkūrėja Amanda Wong Powell sudarė populiariausių plastinių operacijų reitingą. Pirmąsias dvi vietas sąraše tradiciškai užėmė lūpų putlinimas ir sėdmenų didinimas, o trečioje vietoje netikėtai atsidūrė sparčiai išpopuliarėjęs „Veneros duobučių“ formavimas apatinėje nugaros dalyje. Atrodytų, kam to reikia? Bet, pasirodo, reikia.

Šiuos mažus įdubimus ties juosmeniu, virš sėdmenų, gali turėti tiek vyrai (tiesa, tik apie 25%), tiek moterys. Anatomiškai šie įdubimai susiformuoja ten, kur susijungia dubens kaulai. Jos vadinamos Apolono (vyriškosios) bei Veneros (moteriškosios) duobutėmis. Ši žymė esą yra paveldima. Veneros duobutės simbolizuoja gerą kraujotaką ir sveiką kūną. Todėl tie asmenys, kurie šią duobutę turi, turėtų tai priimti kaip teigiamą ženklą. Teigiama, jog Veneros duobutės turi ir daugiau privalumų, ypač, moterims. Moterys su duobutėmis ant nugaros esą lengviau patiria seksualinį malonumą ir gali paprasčiau mėgautis daugkartiniu orgazmu – taip yra todėl, kad duobutės gerina kraujo cirkuliaciją ir jos yra strateginėje vietoje ties dubeniu. Tik vargu ar plastinės chirurgijos pagalba suformuotos duobutės ką nors pakeis.

Jokio seksualinio gyvenimo pagerėjimo tikėtis nereikėtų, bet jei tik dėl grožio... Pasirodo, duobutės ant moters nugaros itin jaudina priešingosios lyties atstovus – manoma, kad šias žymes turi tik ypatingos moterys, kurias gamta apdovanojo seksualumo dovana. Tokia operacija kainuoja tikrai nemažai - apie 5-6 tūkstančius eurų. Pati operacija primena liposakciją ir trunka maždaug 2-3 valandas. Kaip pasakoja Amanda Wong Powell, taip trokštamos duobutės bus matomos jau po 4 savaičių, tačiau galutinio rezultato teks palaukti kelis mėnesius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis