Po idealiu makiažu besislepianti nemaloni realybė

Sofia Ridlington - viena iš tų merginų, kurias verta sekti, jei domiesi makiažo gudrybėmis. Tačiau tik visai neseniai 22 metų mergina ryžosi viešai atskleisti savo paslaptį - po idealiu makiažu slepiasi nemaloni tiesa: Sofia jau daug metų serga žvyneline, kurią suvaldyti ne visuomet būna paprasta. Ligos paūmėjimo metu tiek visas merginos kūnas, tiek veidas būna nusėtas dėmelėmis.

Kuomet Sofia išgirdo medikų diagnozę, jautėsi nuliūdusi, tačiau tai jos nenustebino. Pasirodo, didelė dalis jos giminaičių iš tėvo pusės taip pat kenčia nuo žvynelinės. Ji prisipažįsta, kad ilgą laiką kompleksavo dėl savo išvaizdos ir paūmėjimų metu tiesiog bijodavo išeiti iš namų, nes žmonės į ją žiūrėdavo tarsi į raupsuotąją. Bene didžiausias sukrėtimas merginai buvo skyrybos su mylimuoju, kuris ją paliko būtent dėl ligos. Kaip pasakoja Sofia, jam tiesiog būdavo gėda eiti į viešumą kartu su ja. Susitaikiusi su mintimi, kad ligos suvaldyti nepavyks ir retkarčiais teks iškentėti bloguosius periodus, Sofia pradėjo domėtis makiažo subtilybėmis, kad bent taip palengvintų sau gyvenimą.

Viena baisiausių žvynelinės pasekmių – psichologiniai sunkumai, kuriuos patiria žmogus. Įsivaizduok, kaip sunku gyventi nuolat slepiant ligos paveiktas kūno vietas. Sofia atrado būdą, kuris padeda jai jaustis geriau. O tuo pačiu ji tapo įkvėpimu ir kitoms jaunoms merginoms, kurioms žvynelinė – taip pat nemalonus, bet amžinas gyvenimo palydovas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis