Padovanokite savo brangiausiems sveikatos – elektrinis dantų šepetėlis yra geriausia kalėdinė dovana

Elektrinis dantų šepetėlis po kalėdine eglute? Kodėl ne?! Tokia dovana tikrai parodys, kad rūpinatės savo artimųjų sveikata, be to, šis prietaisas dabar labai madingas.


Šv. Kalėdos šiemet tikrai bus kitokios nei anksčiau. Greičiausiai nepavyks visai plačiai šeimai susėsti prie šv. Kalėdų stalo, aplankyti visų giminaičių ir dalyvauti įvairiuose šventiniuose renginiuose be tam tikrų suvaržymų. Tačiau vienas dalykas nesikeičia – rūpestis savo artimaisiais, kurį išreiškiame ir dovanomis. Kokia geriausia kalėdinė dovana 2020 m.? Žinoma, sveikata, kurią reikia saugoti laikantis higienos normų bei gerinti naudojant tam skirtas priemones.


Tinkama burnos higiena reiškia ne tik gražią šypseną, bet ir sveiką burną ir visą organizmą, tad elektrinis dantų šepetėlis – puiki kalėdinės dovanos idėja. O turint galvoje jo šiuolaikišką dizainą, daugelis tokių šepetėlių atrodo kaip įdomus prietaisas, o ne nuobodus vonios kambario daiktas.


Kaip išsirinkti dantų šepetėlį JAI?


Neseniai britų odontologų atliktas tyrimas atskleidė, kad moterys dažniau naudoja elektrinius dantų šepetėlius – burnos higienai juos naudoja 57 % moterų ir 32 % vyrų. Todėl tokį sveikatai reikalingą įrankį tikrai tiks padovanoti moteriai, ypač jei jis atitinka jos estetinį suvokimą.


Kokį dantų šepetėlį nupirkti moteriai? Pirma, ieškokite tokio, kuris kartu yra elegantiškas ir subtilaus dizaino bei įdomios spalvos. „Genius X“ modelis yra su labai stilinga raudonojo aukso atspalvio rankena, kuri pradžiugins kiekvieną moterį. 


Oral B Genius X Rose Gold
Oral B Genius X Rose Gold
Partnerio archyvasMoterims taip pat patinka klasikiniai balti šepetėliai, tarkim „Pulsonic 2000 White“, ar patvarus rožinis „Pro 1 750“. „Pro 1 750“ dantų šepetėlis taip pat būtų puikus pasirinkimas – šis modelis yra ne tik originalaus dizaino, bet parduodamas kartu su stilingu dviejų tipų kelioniniu dėklu.


O kaip jų technologija? Moterims patiks šepetėliai, kurie pašalina apnašas ir paviršinę pakitusią spalvą – tuomet jų šypsena taps baltesnė nuo pat pirmos naudojimo dienos.


Kaip išsirinkti dantų šepetėlį JAM?


Vyrai dažnai domisi technologijų naujovėmis, tad perkant dantų šepetėlį vyrui verta rinktis iš modelių su įvairiomis funkcijomis. „Oral-B Genius X“ gali pasigirti dirbtiniu intelektu, kuris kontroliuoja dantų valymosi procesą. 


Oral B Genius Black
Oral B Genius Black
Partnerio archyvas


Per programėlę „Oral-B“ dantų šepetėlis siunčia konkrečius patarimus dėl valymo sričių, į kurias reikia atkreipti daugiau dėmesio. Dantų šepetėlyje yra 6 valymo režimai, spaudimo daviklis, įspėjantis, kai šepetėlis spaudžiamas per stipriai, ir kelioninis dėklas su USB įkrovimo funkcija – jis leidžia vienu metu įkrauti ir dantų šepetėlį, ir telefoną. „Oral-B Genius X“ dantų šepetėlyje yra „Bluetooth“

 technologija ir profesionalus laikmatis, kuris kas 30 sekundžių įspėja, kad reikia pereiti prie kitos burnos srities.


Vyrams nerūpi dizainas? Didesnės klaidos negali būti! Vyrams patinka dailūs daikčiukai, tad dantų šepetėlis, kurį norite jam padovanoti, turėtų išsiskirti ir išvaizda. Jiems tikrai patiks patrauklių spalvų „Genius X Anthracite Grey“ ir „Pro 2 2500 Black“ šepetėliai su stilinga rankena. Pirmasis modelis taip pat siūlo 12-os spalvotų LED „SmartRing“ žiedą, kuris leidžia dar labiau suasmeninti šepetėlį.


Kaip išsirinkti dantų šepetėlį VAIKUI?


Ar paprastai vakarinis dantų valymasis reiškia riksmus ir isterijos priepuolius? „Frozen“ herojė Elza ir kiti Disnėjaus herojai padės tėvams suvaldyti savo vaikus. Dantų šepetėlis su mylimų pasakų ir filmų veikėjų vaizdais privers jūsų mažylį patį bėgti valytis dantukų bei džiaugtis tuo, kas dar visai neseniai kėlė tik stresą. Jūsų mažyliams patiks dantų šepetėlis su Disnėjaus filmukų herojais, o vyresni vaikai neliks abejingi modeliams su „Marvel“, „Pixar“ ir „Žvaigždžių karų“ veikėjų vaizdais.Oral B Kids Pixar
Oral B Kids Pixar
Partnerio archyvas


Dantų šepetėliai „Oral-B Vitality Kids“ taip pat skirti valytis dantis patogiai ir veiksmingai. Šie modeliai veikia su „Oral-B Disney Magic Timer™“ programėle, tad vaikai valysis dantis tikrai ilgiau. Valydamasis vaikas išvys vis naujus paslėpto vaizdo elementus, tad kuo ilgiau jis valysis, tuo daugiau matys. Be to, programėlė palaikys sutelktą vaiko dėmesį tiek laiko, kiek rekomenduoja odontologai – 2 minutes.


O dar? Vaikams skirto „Oral-B“ elektrinio dantų šepetėlio šereliai yra minkšti, tad jie apsaugos dar tik augančius vaiko dantis ir dantenas, o neslystanti patogi rankenėlė puikiai tiks jų mažai rankai. Svarbu paminėti, kad nors vaikai jau gali valytis dantis savarankiškai, tėvams patariame užbaigti valymą, kad nuo dantukų būtų pašalintos visos apnašos. Dantų šepetėlio dydį reikia parinkti pagal vaiko amžių – parduotuvėse yra mažesnių šepetėlių 3–6 metų amžiaus vaikams, o didesni skirti vyresniems vaikams. Galiausiai, yra sprendimas ir paaugusiems vaikams, „Junior Teen“, kuris siūlomas ne tik su „FunZone“ programėle, bet ir dantenų spaudimo kontrolės funkcija bei šiuolaikiniu dizainu.


Gera išvaizda svarbi tiek asmeniniame, tiek ir profesiniame gyvenime, o graži balta šypsena yra jos pagrindas. Tačiau sveiki dantys svarbūs ne tik išvaizdai – mokslininkų teigimu, nepakankama burnos higiena turi įtakos bendrai sveikatos būklei. Todėl profesionalus dantų šepetėlis yra viena iš geriausių dovanų, kurią galite įteikti savo artimiesiems per šių metų šventes.


Užsakymo nr.: PT_66059

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis