Menininkė Akvilė Les pasidalijo iliustracijomis, skirtomis kovai su krūties vėžiu paminėti

Akvilė Les​, Londone gyvenanti mados tapytoja ir iliustratorė, sukūrė piešinių seriją, skirtą kovos su krūties vėžiu mėnesiui paminėti.

Apie menininkę, sulaukusią pasaulinio dėmesio savo tapyboje naudojant pasibaigusio galiojimo lūpų dažus ir taip skatinant visuomenę kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugą ir tvarumą, rašė tokie leidiniai, kaip ,,​The New York”​, ,,Cosmopolitan”​, ir ,,​Dazed”.​ Šį kartą Akvilė pristato keturias iliustracijas, vaizduojančias moterų portretus ir visuotinai atpažįstamą rožinį kaspiną - kovos su krūties vėžiu mėnesio simbolį.  


Rožinį kaspiną dešimtajame dešimtmetyje išpopuliarino Evelyn Lauder, tuometinė ​Esteé Lauder Companies​ viceprezidentė, įkūrusi krūties vėžio tyrimų fondą (​The Breast Cancer Research Foundation​). Šiandien šis simbolis vienija kasmetinę sveikatos akciją, kiekvienų metų spalį suburiančią sveikatos organizacijas ir paramos fondus į bendrą iniciatyvą. Šios kampanijos tikslas - edukuoti, skleisti žinią apie šią ligą, teikti informaciją apie prevenciją ir skatinti moteris nedelsti ir pasitikrinti laiku.  


"Rožinis spalis"
Akvilė Les iliustracijos


Prisidėkite prie ,,rožinio spalio’’ iniciatyvos, dalindamiesi ir naudodami tarptautinę žymę #​BCAM​ (#​breastcancerawarenessmonth​).  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis