Vienas efektyviausių būdų sulieknėti nesilaikant dietos

Pavasaris jau čia pat, o tie keli po žiemos užsilikę kilogramai niekur nenori dingti? Jeigu ir tau maisto kiekį ribojanti dieta yra didžiausias išbandymas, tuomet siūlome paskaityti apie produktą, kuris padės sumažinti alkio jausmą ir lieknėti sveikai.

ColonWell – lietuviškas maistinių skaidulų produktas pagamintas tik iš natūralių medžiagų. ColonWell palaiko normalią žarnyno veiklą ir sukelia sotumo jausmą. Preparato pagrindą sudaro maistinės skaidulos (ląsteliena) – tai angliavandenių, kurių neskaido virškinimo fermentai, bet skaido storosios žarnos mikroflora, porūšis.

Kaip šis produktas veikia? Maistinės skaidulos patekusios į mūsų organizmą išbrinksta, padidėja jų tūris ir taip sukeliamas sotumo jausmas. Nejučiomis pradedama suvartoti mažiau kasdienio maisto, gaunama mažiau kalorijų ir kilogramai pamažu pradeda kristi visiškai sveikai, o organizmas papildomas maistinėmis skaidulomis!

- laikantis sumažintos energinės vertės dietos gliukomananas padeda mažinti svorį (teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant prieš valgį per parą 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1 – 2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos);

- gliukomananas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 4 g gliukomanano);

- miežių grūdų skaidulinės medžiagos padeda padidinti fekalijų masę (aktualu esant vidurių užkietėjimui).

Vienai COSMO skaitytojai, teisingai atsakiusiai į žemiau pateiktą klausimą, padovanosime ColonWell pakuotę.

Užsakymo nr.: PT_73891156

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis