Glasses On – išskirtinio dėmesio išsiilgusioms akims

Akiniai šiandien nebėra tik korekcinė priemonė. Tai stiliaus dalis, charakterio ir asmenybės atspindys, kurio pasirinkimas reikalauja ne tik laiko, bet ir atidumo, o svarbiausia – atviro žvilgsnio. Tokiu įsitikinimu vadovaujasi ir dirba optikos salonas „glasses on“. Čia užsukantys lieka nustebinti išskirtiniu dėmesiu ir kitokiu požiūriu į gerą regėjimą. Koks jis – pasakojame plačiau.

Reveransas žvilgsnio gilumai


Akys gali papasakoti labai daug – vien žvilgsniu galima perteikti daugybę skirtingų emocijų, tad jas puošiantys akiniai turi būti pasirenkami itin atsakingai. Gero regėjimo bendruomene save vadinantys „glasses on“ kiekvienam užsukusiam primena – akys yra mūsų brangiausias turtas, tad joms rodomas dėmesys ir rūpestis privalo būti išskirtinis. Čia besidarbuojančiai komandai kiekvienas klientas pirmiausia yra žmogus, ateinantis su savo akių istorija, o svarbiausia užduotis – ją išklausyti.


Geras regėjimas šiai komandai nėra tik tinkamai parinkti korekciniai akiniai. Tai akių sveikata, kuria rūpintis reikia tiek nešiojantiems korekcinius akinius, tiek jų nenešiojantiems. Siekdami maksimalaus regėjimo komforto, „glasses on“ organizuoja akių jogos išvykas. Jos skirtos mokytis valdyti stresą, sumažinti akių įtampą ir nuovargį. Sausėjančios, tarsi smėlio pripiltos akys – viena opiausių šių laikų akių problemų, kurią privalu spręsti. Akių joga padeda lengviau atpalaiduoti įtemptus akių raumenis, gerina regėjimą ir padeda sugrąžinti balansą nuolatiniame skubėjime.


Rėmeliai kiekvieno įpročiams ir charakteriui


Dėmesys akims „glasses on“ grįstas individualumu. Rūpindamiesi savo klientais, čia dirbantys srities profesionalai itin daug dėmesio skiria ne tik naujausių akinių rėmelio kolekcijų atrankai, bet ir kiekvieno čia užsukusio žmogaus istorijai. Juk akiniai – individualiai pritaikomas produktas, kurio pasirinkimui įtakos turi ne tik regėjimo problemos, bet ir tokie kasdieniai įpročiai kaip vairavimas ar darbo vietos ypatybės. Tai ypatingu kruopštumu paremtas sprendimas, reikalaujantis išsamios kiekvieno kliento poreikių bei įpročių analizės. Būtent todėl „glasses on“ dirba orientuodamasi į komforto, praktiškumo bei estetikos balansą. Tam, kad kiekvienas užsukęs išeitų džiaugdamasis sugrįžusiu regėjimo komfortu.


Atsakingas žvilgsnis į verslą


Vienas iš didžiausių „glasses on” išskirtinumų, kuriais verta didžiuotis – gebėjimas žvelgti į senus rėmelius tuo pačiu susižavėjusiu žvilgsniu. Tai parduotuvėje veikianti “Keitykla”, kurioje dėvėti akiniai gauną šansą atgimti iš naujo. Priimami tiek korekciniai, tiek nebemylimi akiniai nuo saulės, kurių rėmeliai neturi žymių defektų. Korekcinių akinių lęšiai gali būti ir pažeisti. Visi jie nugula į specialiai jiems skirtą stalčių, kur juos vėliau atranda naujas šeimininkas, sau tinkamo rėmelio neradęs salono lentynose. Tai unikali galimybė sulėtinti greitąją madą ir keisti nusistovėjusius vartojimo įpročius ne tik drabužių, bet ir akinių industrijoje.Yra ir dar vienas dalykas, kuriuo verta dalytis, kalbant apie prekės ženklą „glasses on“. Užleisdami vietą naujoms akinių kolekcijoms pagrindinėse lentynose, senieji akiniai, iki tol puikavęsi ekspozicijoje, nugula į archyvą. Praėjusios sezono kolekcijos niekur nedingsta, jas vis dar galima rasti parduotuvės gale. Nusižiūrėti praėjusios kolekcijos akiniai archyve parduodami su nuolaida. Be to, į saloną taip pat galima atnešti ir remonto reikalaujančius rėmelius. Atsakingas požiūris į verslą – tai, kas šiam prekės ženklui suteikia ne tik išskirtinumą rinkoje, bet ir savotišką pagarbą.


Akiniai šiandien nebėra greita prekė. Tai atsakingas pirkinys, suteikiantis komfortą akims ir leidžiantis vienu ypu atnaujinti visą spintą. Tinkamų rėmelių pasirinkimas su nuoširdžiu dėmesiu ir pagalba tampa malonumu. Sugrįžti atviram pokalbiui čia kartais norisi ir be priežasties. Nes geras regėjimas – tai visus čia besilankančius vienijanti gija.


Užsakymo nr.: PT_64166

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis