Prasideda didysis pokyčių projektas NORIU KEISTIS

Pagaliau atėjęs pavasaris – puikus metas ryžtis pokyčiams. Vieni imasi keisti šukuosenas, kiti įvaizdį, o dar kiti dalina kūno linijas ir renkasi sveikesnę gyvenseną. Pokyčių projektas „Noriu keistis“ pakvietė savanorius mesti sau iššūkį ir siekti ne tik sveikesnio gyvenimo, bet ir dailesnių kūno linkių.

Pokyčių projektas „Noriu keistis“ su „ColonWell“ prasidėjo. Pristatome 5 žaidimo dalyvius, kurie 4 savaites naudodami skaidulas „ColonWell“ stengsis pasiekti kuo geresnių rezultatų. Šį laikotarpį stebėsime dalyvių pokyčius, o po mėnesio išrinksime vieną laimingąjį, kuriam atiteks didysis žaidimo prizas - 1000 Eur vertės „Makaliaus“ organizuojama kelionė į Egiptą, Turkiją ar kitą pasirinktą saulėtą kraštą dviems.

Laimingąjį išrinks bendras komisijos, cosmopolitan.lt skaitytojų ir facebook paskyroje surinktų like paspaudimų rezultatas. Pralaimėjusių nebus, nes kiti dalyviai bus apdovanoti 100 Eur vertės „ColonWell“ skaidulų rinkiniais – sveikesniam žarnynui ir lieknėjimui.

Primename, kad tai nėra konkursas, skatinantis numesti kuo daugiau kilogramų. „ColonWell“ yra prieš drastiškas dietas, pokyčiuose svarbiausia - subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

PIRMOJI PROJEKTO „NORIU KEISTIS“ DALYVĖ TOMA NEVEDONSKIENĖ

Sveiki. Esu Toma, man 28 metai. Auginu du vaikučius. Šiuo metu su mažuoju dar būnu namuose, tad veiklos tikrai netrūksta. Nauji iššūkiai gyvenime yra būtini ir reikalingi. Apie "ColonWell" skaidulas sužinojau interneto platybėse, kai mano skrandis virto šiukšlių dėže ir pradėjau ieškoti informacijos, kaip išsivalyti žarnyną, pradėti gyventi sveikiau.

Asmeninio archyvo nuotr.

Pasiskaičiusi atsiliepimus nusprendžiau, kad šį produktą turiu išbandyti. Kalėdų dovana nuo vyro ir buvo būtent šios skaidulos. Pradėjusi vartoti trijų dienų bėgyje pajutau lengvumo jausmą, susitraukė pilvukas, nebejutau tokio poreikio užkandžiauti, nebesinorėjo tiek saldumynų, susitvarkė žarnyno veikla. Visiškai nesigailiu pasirinkusi šias skaidulas, esu vartojusi ir kitus produktus žarnyno valymui, bet tokio poveikio kaip "ColonWell" nebuvo. Todėl rekomendavau jas ir mamai, dabar visos žarnyno bėdos yra pamirštos.

ANTROJI PROJEKTO „NORIU KEISTIS“ DALYVĖ GRETA SINKEVIČIŪTĖ

Sveiki, Esu Greta iš Panevėžio. Noriu jums papasakoti apie savo pirmą pažintį su "ColonWell". Šias skaidulas rekomendavo mama, kai jai papasakojau apie savo problemas dėl žarnyno ir virškinimo. Ji turėjo tokių pat problemų, taigi gerai suprato kaip jaučiuosi. Ilgai nelaukusi užsisakiau "ColonWell" skaidulas. Jau po 3 dienų pamačiau rezultatą.

Asmeninio archyvo nuotr.

Anksčiau visada jausdavausi alkana, valgydavau labai daug, didelėmis porcijomis, užkandžiaudavau net naktį. Dėl to pūsdavo pilvą, raižydavo vidurius, jausdavausi tikrai blogai. Bet pradėjus vartoti šias skaidulas, visos mano bėdos pradėjo mažėti, dabar jaučiuosi daug geriau. Po gimdymo priaugau daug svorio, šios skaidulos man padėjo atsikratyti 2 kg per 2 savaites. Jaučiuosi lengvesnė, labiau savimi pasitikiu. Skaidulas rekomenduoju visiems, kurie turi tokių pačių bėdų, kokias turėjau aš. Dabar neįsivaizduoju dienos be "ColonWell".

TREČIOJI PROJEKTO „NORIU KEISTIS“ DALYVĖ DAIVA DRANSEIKAITĖ

Laba diena esu Daiva iš Kazlų Rūdos, noriu pasidalinti savo pažintimi su "ColonWell" skaidulomis. O buvo taip. Rudens metas, eilinis apsilankymas pas savo kirpėją Aušrą. Ne paslaptis, kad ten aptariama ne viena tema. Mes palietėm svorio klausimą - kaip būtų įmanoma jo atsikratyti ir panašiai. Aušra prasitarė, kad bando "ColonWell" skaidulas, nusprendžiau kad reikia ir man - aš už naujus potyrius.

Asmeninio archyvo nuotr.

Pasitarėme ir nusprendėme, kad pirksime pakuotę per pusę, o jei man netiktų, pinigai nebus išmesti. Gavom skaidulas - puikus pristatymas, kitą dieną atvežė. Iš pradžių pradėjau vartoti skaidulas su vandeniu, vėliau - jogurtu. Medžiagų apykaita pagreitėjo, žarnynas pradėjo veikti geriau. Aišku, šventiniu žiemos laikotarpiu atsipalaidavau ir atleidau vadeles. Po naujų metų ėmiau maitintis atsakingiau, dabar žiūriu, ką valgau, daugiau pajudu, reguliariai naudoju "ColonWell". Bandykime keistis čia ir dabar, kol galime...

KETVIRTASIS PROJEKTO „NORIU KEISTIS“ DALYVIS LINAS SYKAS

Sveiki, esu Linas Sykas iš Šilalės, man 23 metai. Produktą "ColonWell" pirmą kartą pastebėjau socialiniame tinklapyje "Facebook", negalėjau patikėti, kiek buvo teigiamų atsiliepimų. Skaitydamas juos vis svarsčiau, ar ir man nederėtų jo įsigyti.

Asmeninio archyvo nuotr.

Šis produktas mane sudomino, nes jis ne tik padeda kovoti su nereikalingais kilogramais, bet ir atstato žarnyno pusiausvyrą. Tad nedvejodamas ėmiau ir užsisakiau. Su nekantrumu laukiau, kol galėsiu išmėginti. Vos tik pradėjęs vartoti, per pirmas dienas pajutau pokyčius. Dėl "ColonWell" visos žarnyno problemos išsisprendė, o ir kilogramai pradėjo tirpti – šis produktas nerealus!

PENKTOJI PROJEKTO „NORIU KEISTIS“ DALYVĖ STASELĖ MARTINAITIENĖ

Sveiki, mano vardas Staselė. Noriu jums papasakoti, kaip aš atradau "ColonWell". Kadangi sergu virškinamojo trakto ligomis, žinoma, ieškau įvairiausios informacijos, kaip galiu sau padėti ir palengvinti simptomus, sutvarkyti žarnyną. Juk visi norime būti sveiki ir jaustis puikiai. Kai medžiagų apykaita neveikia tinkamai, jautiesi apsunkusi, mieguista, be energijos, taip pat veidą išberia nemalonūs spuogai, nusilpsta plaukai.

Gydydamasi išgeriu ir taip daug vaistų, todėl ieškojau kažko natūralaus, kas organizmui nekenkia ir jo neužteršia. Netikėtai internete radau reklamą apie "ColonWell" produktą, bet tai buvo daugiau reklama apie tai, kad šis produktas padeda mesti svorį. Sudomino pasakymas "sveikas žarnynas". Perskaičiau produkto sudėtį, sintetinių priedų neradau. Atrodė, kad tai man turėtų tikti ir nusprendžiau išbandyti.

Asmeninio archyvo nuotr.

"ColonWell" naudoju jau kurį laiką. Esu labai patenkinta, mano bėdos niekur nedingo, bet "ColonWell" skaidulos tikrai labai palengvino gyvenimą. Vartodama šį produktą taip pat galiu kontroliuoti savo svorį, kuris, kaip ir kiekvienai moteriai, man yra labai svarbus. Manau, tai puikus produktas tiek sveikatai, tiek svorio kontrolei.

Užsakymo nr.: PT_74007208

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis