Projektas „Noriu keistis“: trumpalaikis badavimas ir net -10 kilogramų per kelias savaites

Pokyčių projektas „Noriu keistis“ pakvietė savanorius mesti sau iššūkį ir siekti ne tik sveikesnio gyvenimo, bet ir dailesnių kūno linkių. Praėjusią savaitę projekto dalyviai gavo pirmąją užduotį, kurią pateikė vaistininkas Mantas Jakimavičius. Užduotis – trumpalaikis badavimas. Dvi dienas per savaitę (iš šeštadienio į sekmadienį ir iš trečiadienio į ketvirtadienį) vakare 18val., reikia gerti ColonWell skaidulas ir išgerti du puodelius arbatos, kitą dieną iki 12val. dienos suvalgyti 2-3 vaisius ir išgerti du puodelius arbatos.

Pirmoji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Toma Nevedonskienė sako, kad šios iškrovos dienos jai buvo tikras iššūkis, tačiau ColonWell skaidulos padėjo išsigelbėti. Toma džiaugiasi, kad ryžosi išbandyti trumpalaikį badavimą, nes rezultatai iš tiesų džiugina.

Antroji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Greta Sinkevičiūtė sako, kad išbandžiusi trumpalaikį badavimą jaučiasi puikiai, nes vakarais geriant ColonWell skaidulas jausdavo sotumą ir jokio alkio jausmo! Vaisiai pusryčiams puiki alternatyva, nes skrandis nebebūdavo apkrautas nuo sunkaus maisto.

Trečioji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Daiva Dranseikaitė išbandžiusi lengvas iškrovos dienas teigia, kad jaučiasi energingesnė bei neapsunkusi nuo maisto. ColonWell skaidulos Daivai vakarais padeda jausti sotumo ir lengvumo jausmą.

Ketvirtasis projekto „Noriu keistis“ dalyvis Linas Sykas visą savaitę pusryčiams valgė vaisius ir laikėsi trumpalaikio badavimo rėžimo. Energijos sporto salėje Linui tikrai nepritrūksta ir jis džiaugiasi jau numetęs 10 kilogramų!

Penktoji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Staselė Martinaitienė džiaugiasi, kad išbandė trumpalaikį badavimą, nes ši užduotis jai padėjo numesti svorio bei jaustis žymiai lengviau. Šią užduotį Staselė įvykdė su kaupu, nes laikėsi ne tik trumpalaikio badavimo, tačiau atsisakė saldumynų bei intensyviai sportavo visą savaitę.

Stebėk projekto „Noriu keistis“ dalyvių pokyčius ir pati išbandyk jiems pateiktas užduotis. Juk keistis kartu ir lengviau, ir smagiau! Visus naujausius video įrašus ir užduotis gali rasti ColonWell facebook paskyroje.

Užsakymo nr.: PT_74127204

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis