Kas sukelia didžiausią stresą skirtingiems Zodiako ženklams

Vieni Zodiako ženklai visą tulžį ir susikaupusį stresą išlieja ant aplinkinių, kiti kaip tik užsisklendžia ir nutyla. Tačiau ir vienu, ir kitu atveju stresas kenkia ne tik sveikatai ar grožiui, bet ir tavo santykiams su kitais. Pasitikrink, kas tau sukelia didžiausią nerimą, labiausiai erzina ir kaip galėtum geriausiai atsipalaiduoti.

Avinas

Tik tu viena žinai, kaip atlikti visus darbus, todėl stengiesi visus juos pati ir įveikti. O jei pavargsti, susergi ir nebespėji, nusivili savimi ir tampi tikra panikos skleidėja. Nusiramink, nesi ir neprivalai būti supermoteris, kuri viską gali, visur spėja ir viską padaro. Jei nori gyventi ramiau ir sveikiau, leisk sau bent vieną dieną per savaitę patinginiauti ir visai nieko neveikti.

Jautis

Visada nori pasirodyti geriausia, todėl iš anksto kruopščiai ne tik pasirengi darbo užduotims, bet ir suplanuoji atostogas, šventes ar savaitgalius. Tačiau jei kas nors vyksta ne pagal planą ar sudėliotas planas pasirodo esąs klaidingas, labai susikremti. Ne ką mažiau streso tau kelia ginčai. Geriausias būdas atgauti pusiausvyrą ir nusiraminti – meditaciniai užsiėmimai, kaip joga ar spalvinimo knygos suaugusiems.

Dvyniai

Tave suerzinti ir išvesti iš kantrybės visai paprasta. Užtenka pakliūti į kamštį, neteisingai sukirčiuoti žodį ar susidurti su lėtesniu žmogumi, o tuomet jau prasiveržia pykčio audra. Būtina išmokti sutramdyti pykčio priepuolius, o tam geriausiai tinka ramūs, bet kruopštūs rankdarbiai.

Vėžys

Kai jautiesi nesaugi, pasislepi po storiausiais šarvais. Nors aplinkiniams gali atrodyti stipri ir visiškai rami, tačiau viduje tave degins baimė, nuoskaudos ir „nurytos“ emocijos. Jei nori išsivaduoti iš streso gniaužtų, reikėtų išmokti pasakyti kitiems, jei kas nors skaudina ar neduoda ramybės. Taip pat nusiraminti labai gerai padės kvėpavimo pratimai ir joga.

Liūtas

Laukinį žvėrį tavyje pažadina tos situacijos, kurių negali valdyti. Tuomet pasišiauši ir net norą padėti priimi kaip puolimą. Būtina išmokti priimti pagalbą ir pripažinti, kad net Liūtas negali visko sukontroliuoti ir sužiūrėti. Greitai nusiraminti padės pusvalandis bėgimas ar intensyvi treniruotė sporto salėje.

Mergelė

Dažniausiai naujų problemų ir bėdų sugalvoji pati – pernelyg mėgsti viską analizuoti ir narstyti. Lengviau atsikvėpti padėtų, jei nutikusius dalykus ir kitų žmonių poelgius priimtum be didelių analizių. Juk gėlių vaikinas padovanoti gali tiesiog šiaip sau, kad praskaidrintų tau nuotaiką, o ne todėl, kad išpirktų nuodėmę. Geriausias būdas Mergelėms atgauti pusiausvyrą – susitvarkyti namus, ar bent darbo stalą.

Svarstyklės

Visada skaudžiai išgyveni neteisybę, todėl ir pati svarstai iki begalybės. Priimdama net ir menkiausią sprendimą apsvarstai visus už ir prieš. Toks nuolatinis ir begalinis svarstymas sukelia itin daug streso. Nusiraminti labiausiai padės veikla, kurioje nebūtų kada mąstyti apie ką nors kitą. Pavyzdžiui, šachmatai ar stalo tenisas.

Skorpionas

Išvesti iš pusiausvyros tave gali peržengta asmeninė erdvė – jei kas pakelia balsą, spaudžia greičiau atlikti darbą ar nuolat tikrina. Tuomet iš tavęs verta laukti priešingo rezultato, kai užsisklęsi savyje ir nieko nedarysi, tik stresuosi. Visada aiškiai nubrėžk ribas, kaip su tavimi reiktų bendrauti ir pasakyk, kada daromas spaudimas tikrai nepadės. Atsipalaiduoti geriausiai padės išvykos į gamtą ar jogos užsiėmimai.

Šaulys

Viskas, kas tave spraudžia į rėmus tau kelia didelį stresą: tai gali būti viršininkas su darbų terminais ar vaikinas norintis apsigyventi drauge. Jei nori mažiau stresuoti ir sveikiau gyventi, leisk sau dažniau pasielgti spontaniškai. Pavyzdžiui, nusipirk lėktuvo bilietą savaitgalio kelionei. Jei nėra galimybių išvažiuoti, padės šokių pamokos ar sportinių kovos menų treniruotės.

Ožiaragis

Visada daug iš savęs reikalauji ir jau seniai esi sudariusi savo tobulo gyvenimo planą. Jei kas nors vyksta ne pagal idealiai parengtą planą, tave išmuša iš vėžių ilgam. Susitaikyk, kad gyvenimas yra netobulybė, o labai įdomi ir nenuspėjama kelionė. Jei kasdienybė gniuždo, leisk bent kartą per savaitę ar mėnesį sau pasijusti tikra princese. Apsilankyk atpalaiduojančiame masaže, pažiūrėk gerą filmą ir papietauk prabangiame restorane.

Vandenis

Myli gyvenimą ir save. Esi nuostabi ir su tavimi labai smagu, kol nesuabejojama tavo nuomone ar sprendimais. Nepakenti jokios kritikos ir net mažiausia pastaba tau sukelia didžiulį stresą. Be to, ši savybė itin erzina aplinkinius. Išmok ramiau reaguoti į kritiką, juk kitaip netobulėsi. Nusiraminimui išbandyk dainavimą ar piešimo kursus.

Žuvys

Patiri patį didžiausią stresą ar net susergi, jei tik laukia vieša kalba. Visai nesvarbu kas tai bus: kalba prieš pilnutėlę salę ar projekto pristatymas keliems kolegoms susirinkimo metu. Dėmesys tave vargina ir trikdo. Labiausiai norėtum būti nematoma. Deja, amžinai pasislėpti nepavyks, o ir nereikia. Stresą numalšinti pavyks kvėpavimo pratimais ir joga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis