Projekto „Noriu keistis“ iššūkis: kas antrą dieną atsisakyti mėsos patiekalų

Projekto „Noriu keistis“ dalyviams skelbiame antrąją užduotį, kurią pateikia vaistininkas Mantas Jakimavičius. Užduotis – kiekvieną rytą pradėti nuo kontrastinio dušo ir kas antrą dieną atsisakyti mėsos patiekalų. Norite daugiau sužinoti apie užduotį? Žiūrėkite video!

Pirmoji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Toma Nevedonskienė sako, kad kontrastinis dušas jai suteikė labai daug energijos visai dienai, o atsisakyti mėsos nebuvo sudėtinga!

Antroji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Greta Sinkevičiūtė teigia, kad rytinis kontrastinis dušas padėdavo visą dieną išlikti žvaliai, o užduotis kas antrą dieną atsisakyti mėsos padėjo praplėsti mitybos racioną!

Trečioji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Daiva Dranseikaitė išbandžiusi kontrastinį dušą teigia, kad šaltas vanduo padeda atsigauti ir prabusti! Jei norite sužinoti kokius patiekalus Daiva valgė visą savaitę – žiūrėkite video.

Ketvirtasis projekto „Noriu keistis“ dalyvis Linas Sykas džiaugiasi gavęs dar vieną užduotį! Kontrastinis dušas suteikė ne tik daug energijos, bet ir pozityvumo bei geros nuotaikos. Pirmą dieną Linui buvo sunku nevalgyti mėsos, tačiau ColonWell skaidulos padėjo numalšinti alkio jausmą.

Penktoji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Staselė Martinaitienė teigia, kad nevalgyti mėsos – buvo nesudėtinga. Staselė visą savaitę derino projekto metu gautas užduotis ir labai džiaugiasi rezultatais, nes svoris krenta, o apimtys mažėja!

Stebėk projekto „Noriu keistis“ dalyvių pokyčius ir pati išbandyk jiems pateiktas užduotis. Juk keistis kartu ir lengviau, ir smagiau! Visus naujausius video įrašus ir užduotis gali rasti ColonWell facebook paskyroje.

Užsakymo nr.: PT_74154644

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis