Atkreipk dėmesį, kelintą valandą tu prabundi - tai išduoda tavo emocinę būseną

Ar priklausai tam žmonių tarpui, kurie kone kiekvieną naktį savaime prabunda beveik tuo pačiu metu?

Anot kinų natūralios medicinos žinovų, mūsų bioritmai tiesiogiai susiję su patiriamais išgyvenimais ir emocine būsena, o naktinio prabudimo laikas perspėja apie tam tikras problemas. Kiek tame tiesos - nežinia, tačiau siūlome paskaityti ir pasitikrinti - galbūt atrasi sąsajų su savo gyvenimo realybe.


Patiri miego problemas tarp 21:00 ir 23:00 val. Būtent šiuo metu daugumai žmonių sunkiausia užmigti, atrodo, apie miegą net negalvoti nesinori. Tai yra patiriamų emocijų ir streso požymis. Rekomenduojama išbandyti meditaciją, kuri padės pabėgti nuo dienos rūpesčių ir atsipalaiduoti.


Patiri miego problemas tarp 23:00 ir 01:00 val. Anot tradicinės kinų medicinos atstovų, šiuo metu prabundantys žmonės savyje sukaupę emocinį nepasitenkinimą. Būtų naudinga skirti laiko savianalizei, pagalvoti, kas konkrečiai tavęs netenkina ir ką gyvenime tu galėtum pakeisti.


Patiri miego problemas tarp 01:00 ir 03:00 val. Prabudimas šiuo laiku rodo sukauptą pyktį. Rekomenduojama nukreipti save į fizinę iškrovą - daugiau sportuoti, tokiu būdu apvalant kūną ir emocijas.


Patiri miego problemas tarp 03:00 ir 05:00 val. Šis paros metas susijęs su liūdesiu. Atsikratyti nusivylimo ir pykčio nėra sudėtinga, o štai įveikti liūdesį sunku - šią emociją reikia tiesiog išgyventi ir palaukti, kol viskas susistatys į savas vietas. Tiesiog daugiau laiko skirk savo malonumams ir užsiimk mėgstama veikla, kuri padės nukreipti mintis nuo neigiamų dalykų.


Patiri miego problemas tarp 05:00 ir 07:00 val. Šiuo metu prabundantiems žmonėms reikėtų padirbėti su savo asmenybe ir pasistengti pašalinti pačių susikurtus emocinius blokus, neleidžiančius įkvėpti pilna krūtine. Turi išmokti atsipalaiduoti ir laisviau žvelgti į pasaulį bei realybę - įsileisk pokyčius, nebijok būti nešama srovės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis