Paskutinė projekto „Noriu keistis“ užduotis - kokteilis su skaidulomis

Projekto „Noriu keistis“ dalyviams skelbiame paskutinę užduotį, kurią pateikia vaistininkas Mantas Jakimavičius. Užduotis – paruošti kokteilį su ColonWell skaidulomis!

Pirmoji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Toma Nevedonskienė mums paruošė kokteilį su ColonWell skaidulomis, žiūrėk video ir sužinok kokius ingredientus Toma naudojo!

Antroji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Greta Sinkevičiūtė mums paruošė išskirtinį kokteilį su ColonWell skaidulomis, kokteilis labiau primena sveikuolišką desertą!

Trečioji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Daiva Dranseikaitė taip pat mums paruošė kokteilį su ColonWell skaidulomis, kaip pati Daiva sako – kokteilis paprastas, bet tikrai skanus. Pažiūrėkite ir įvertinkite!

Ketvirtasis projekto „Noriu keistis“ dalyvis Linas Sykas gamino kokteilį su ColonWell skaidulomis bei daržovėmis, pažiūrėkite video ir įvertinkite Lino originalumą!

Penktoji projekto „Noriu keistis“ dalyvė Staselė Martinaitienė ColonWell skaidulų kokteilį ruošė su braškėmis ir bananais bei dar vienu slaptu ingredientu! Pažiūrėkite video ir sužinokite ką dar Staselė naudojo kokteilio gaminimui!

Užsakymo nr.: PT_74241634

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis