Rezultatai tave nustebins: kiek kilogramų pavyko numesti per mėnesį, renkantis sveiką gyvenimo būdą

15,4 kg - tiek svorio neteko vienas iš penkių pokyčių projekto „Noriu keistis“ dalyvių. Šis projektas kvietė savanorius mesti sau iššūkį ir siekti ne tik sveikesnio gyvenimo, bet ir dailesnių kūno linkių. Penki dalyviai atliko įvairias užduotis, o rezultatus bei tai, kaip jie pasikeitė per išbandymų mėnesį, galite pamatyti ir įvertinti patys.

Staselė Martinaitienė:

“Projektas pasibaigė, bet aš jaučiu, kad esu keitimosi kelio pradžioje. Šis projektas mane paskatino peržvelgti mitybą ir nemažai dalykų pakoreguoti. Esu saldumynų mėgėja, bet viso projekto metu jų nevalgiau, atsisakiau baltos duonos ir iš maisto raciono išbraukiau cukrų. Taip pat nebevalgau mėsos - beje, apie tai dažnai pagalvodavau ir ankščiau, bet šio projekto metu aiškiai supratau, kad mėsa apsunkina mano organizmą ir yra daug puikių produktų ją pakeisti.

Šiame projekte nesiekiau numesti kuo daugiau svorio, nes mano gyvenimo tikslas - būti sveika, turėti stiprų ir tvirtą kūną – to ir siekiu. Iš tikro džiugu, kad pasitelkus skiriamas užduotis ir užsispyrimą man pavyko sulieknėti beveik 3 kg.

Tvirtai galiu pasakyti, kad dėl "ColonWell" skaidulų rezultatai buvo tokie greiti ir puikūs. Esu labia dėkinga organizatoriams, kad suteikė man galimybę dalyvauti ir stengėsi dėl mūsų išrinkdami įdomias užduotis“.

Linas Sykas:

“Per šį laikotarpį pastebėjau, kad galiu gyventi laimingą ir sveiką gyvenimą. Išsiugdžiau valią. Dabar drąsiai galiu ištarti "ne" žalingiems įpročiams, be kurių negalėjau apsieiti. Džiaugiuosi, kad to pasiekiau ir tai tik pradžia mano sveikos gyvensenos kelyje! O kalbant apie kilogramus, jau atsikračiau neįtikėtinai daug - minus 15,4 kg!“

Toma Nevedonskienė:

“Štai ir projekto pabaiga, laikas praskriejo neįtikėtinu greičiu! O aš pasisėmiau labai gerų įspūdžių, išmokau kasdienius gyvenimo ritualus pakeisti mažomis, bet naudingomis smulkmenomis, kurios pakeitė ne tik mano mąstymą bet ir tapo gyvenimo dalimi! Iki projekto pradžios vis bandžiau mažinti svorį, tai būdavo žingsnis į priekį, du - atgal. Nuo projekto pradžios ne tik atgavau gerą savijautą, išmokau valgyti sveiką ir naudingą maistą, bet ir numečiau 4 kg! Visa tai pasiekiau vartodama "ColonWell" skaidulas, kurios mano žarnyno veiklą privertė dirbti kaip laikroduką!”

Greta Sinkevičiūtė:

“Prieš šį iššūkį svėriau 71 kg, o per keturias savaites sulieknėjau 6 kg. Jaučiuosi lengvesnė. Apimtys sumažėjo net keliais centimetrais. Iššūkio metu išmokau sveikiau maitintis, valgyti mažesnėmis porcijomis. Viso iššūkio metu ugdžiau valią: nenuleisti rankų ir siekti savo tikslo!“

Daiva Dranseikaitė:

“Kaip jau minėjau projekto pradžioje - svarbiausias yra darbas su savimi: kontroliuoti, ką valgome ir kiek. Pajudėti visada gerai, todėl vartodama "ColonWell" aš ir lengvai sportuodavau, ir važinėdavau dviračiu. Projekto metu atsikračiau 5 kg, nors prieš tai save ramindavau, kad esu stambių kaulų.

Vartodama skaidulas nebadavau, visuomet būdavau soti ir, svarbiausia, – neapsunkusi nuo maisto. Draugai mane netgi praminė "ColonWell", sulaukiau daug klausimų apie šį produktą ir tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori ne tik sulieknėti, tačiau ir pagerinti žarnyno darbą".

BALSUOK už tavo nuomone sėkmingiausiai projekte pasirodžiusį dalyvį ir padėk jam laimėti net 1000 Eurų vertės Makaliaus organizuojamą kelionę į pasirinktą saulėtą kraštą! BALSUOK paspaudusi šią nuorodą, o daugiau sužinoti apie ColonWell gali čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis