6 patarimai toms, kurios kasdien plaukelius šalina skustuvu

Kokiomis priemonėmis šalinti plaukelius - kiekvienos individualus pasirinkimas, vis tik bene dažniausiai naudojamės skustuvu. Kaina priimtina, skausmo jokio, o plaukeliai pašalinami itin greitai. Vis tik yra ir neigiama tokios depiliacijos pusė - plaukeliai greitai atauga, oda neretai sudirgsta ir pasirodo bėrimai. Turime tau kelis naudingus patarimus, kurie palengvins šią procedūrą.

1. Visuomet depiliuok kojas prieš miegą. Grožio ekspertai tikina, kad tai pats tinkamiausias metas. Miego metu tavo kojos šiek tiek patinsta, todėl skutant plaukelius ryte, nepavyksta jų maksimaliai pašalinti. Patinimas atslūgs ir tuomet išryškės nemalonūs dygliukai. Jei vis tik šią procedūrą labiau mėgsti atlikti rytais, tuomet atsikėlusi palauk bent 15 minučių. Dar vienas patarimas - per ilgai nestoviniuok duše. 3-5 minutės bus pats tas, kad poros šiek tiek atsivertų, tačiau oda nepabrinktų dėl karščio.

2. Prieš skutimą kojas patepk alyvuogių (ar kitu kosmetiniu) aliejumi, kuris padės suminkštinti odą ir pačius plaukelius, todėl sumažės sudirgimo tikimybė.

3. Apie tai, kad būtina naudoti skutimosi putas ar kitas panašaus pobūdžio priemones, priminti tikriausiai nereikia. Tačiau ne visuomet būtina išlaidauti, juk vietoje jų gali naudoti tiesiog plaukų kondicionierių. Efektas bus tikrai ne prastesnis, nei naudojant skutimosi putas ar kremus.

4. Tikriausiai ne kartą esi skaičiusi, kad plaukelius reikia skusti pagal jų augimo kryptį - taip nesudirginsi odos. Iš dalies tai tiesa, tačiau visos puikiai žinome, kad šis metodas nepadeda pilnai pašalinti plaukelių. Siūlome tau išbandyti kompromisinį variantą! Patepk kojas skutimosi kremu ir perbrauk peiliuku nuo viršaus link apačios, pagal plaukelių augimo kryptį - tai padės pašalinti didžiąją plaukelių dalį. Dar kartą patepk kojas skutimosi kremu ir pakartok procedūrą priešinga kryptimi - nuo apačios link viršaus, kad tikrai pašalintum visus plaukelius.

5. Kad plaukelius „pakeltum“ ir būtų juos lengviau pašalinti, prieš depiliaciją gali naudoti šveitiklį. Įtrink šiek tiek šveitiklio tarp delnų ir lengvais sukamaisiais judesiais pamasažuok depiliuojamą zoną. Tačiau nenaudok šveitiklio po depiliacijos, nes oda gali parausti ir padidės uždegimų tikimybė. Būtų dar tobuliau, jeigu odos šveitimą atliktum ne prieš pat depiliaciją, bet maždaug 12 valandų iki jos.

6. Po dušo nesistenk tobulai nusausinti odos, nes jai tiesiog būtina drėgmė. Priglausk rankšluostį prie šlapios odos, kad jis sugertų didžiąją dalį vandens, tačiau jokiu būdu netrink odos. Kol ji dar šiek tiek drėgna, užtepk kremo ir lengvai įmasažuok - vanduo padeda kremui lengviau įsiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis