6 vyro vaisingumo požymiai

Faktas: 40 proc. atvejų pora vaikų negali susilaukti dėl vyro vaisingumo problemų

Netikiname, kad šie požymiai – šimtaprocentinis vaisingumo garantas, tačiau atkreipk į juos dėmesį.


Jo pilvas plokščias. Vienas svarbiausių apvaisinimo procese dalyvaujančių hormonų — testosteronas. Bet jį naikina riebalų ląstelės, besikaupiančios aplink vyro torsą. Štai kodėl toks pavojingas gelbėjimosi ratas ant brangiausiojo talijos!


Jo kūnas raumeningas. Tokiam sukurti taip pat reikia testosterono. Vadinasi, dėl vaisingumo problemų neturėtų kilti. Visai kas kita, jeigu vyrukas savo raumenis pučia sintetinių papildų pagalba.


Jis apžėlęs apačioje, bet ne viršuje. Vyrai, kurių organizme testosterono yra su kaupu, dažnai būna plikagalviai, bet gauruotais veidais, pažastimis ir intymiaisiais plotais.


Jo varpos konstrukcija taisyklinga. Atkreipk dėmesį į vyro šlaplę (varpos galvutės viršuje esančią skylutę, pro kurią teka sperma): ji turėtų būti tiesiai ant galiuko, o ne žemiau, prie varpos kūno. Tada sperma tekės reikiama kryptimi.


Jo sperma tinkama. Ji turi būti tiršta ir lipni. Kuo tirštesnė, tuo joje daugiau spermatozoidų. O dėl lipnumo ji ne taip greitai išteka laukan.


Jo kapšelis įspūdingas. Kuo sėklidės didesnės, tuo daugiau jose pagaminama gyvybės syvų. Kiekviena sėklidė turi būti maždaug graikinio riešuto dydžio. Pernelyg minkštos ar mažos (vyšnios dydžio) sėklidės gali būti sumenkusio vaisingumo ženklas.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis