Sugėdinta savo močiutės, mergina nusprendė mesti svorį. Rezultatai - stulbinantys

„Pavalgyk, vaikeli, pavalgyk“ - iš ko gi daugiau išgirsi tokius žodžius, jei ne iš močiutės. Bet kuomet ta pati močiutė nepabijo pasakyti, kad metas susiimti, - vadinasi reikalai tikrai rimti. „Mano vardas Jelly ir trumpai papasakosiu jums savo istoriją. Visuomet buvau „normali“ - ne apkūni, ne liekna, o tiesiog normali. Bet perkopus 20 metų slenkstį svoris pradėjo augti. Būdama 161 cm ūgio jau svėriau apie 70 kilogramų - gėriau daug alkoholio ir niekada nesportavau“ - savo asmeniniame puslapyje pasakoja mergina.

Pagrindiniu stimulu pasikeisti jai tapo močiutės žodžiai - kartą ji tiesiog pasakė, kad toliau taip gyventi nebegalima ir pats metas pažvelgti į save iš šalies. Jelly prisipažįsta, kad bandymas sulieknėti ją atvedė iki karštutinumo: „Iš pradžių buvau pernelyg apkūni, o pradėjusi lieknėti taip įsijaučiau į šį procesą, kad svėriau vos 45 kilogramus. Mano kaulai tiesiog kyšojo iš po odos. Visuomet buvau iš tų merginų, kurios turi arba viską, arba nieko. Buvo sunku atrasti tobulą balansą. Prieš kurį laiką patyriau nugaros traumą ir mano svoris vėl pradėjo augti“.

Galiausiai Jelly nutarė kitaip žiūrėti į lieknėjimą - ne badauti (ką darė iki tol), o sveikai maitintis ir sportuoti 3-6 kartus per savaitę. Rezultatai iš tiesų stulbinantys!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis