7 metų berniukas svėrė tik 4 kilogramus. Štai kaip jis pasikeitė, patekęs į gerą šeimą

Iki 7 metų mažojo Ryano gyvenimas priminė pragarą. Našlaitis berniukas gyveno vienuose Bulgarijos prieglaudos namuose, tačiau įgimtos genetinės sveikatos problemos, maisto trūkumas ir tiesiog netinkama priežiūra padarė savo - vaikas atrodė tiesiog siaubingai. Būdamas 7 metų jis svėrė vos 4 kilogramus. Nežinia, koks likimas būtų jo laukęs, jeigu jo nuotraukos nebūtų pastebėjusi moteris, vardu Priscilla Morse.

Pamačiusi vaiką, kurio ranka buvo vos storesnė nei jos pirštas, moteris pakraupo. Po neilgo pokalbio su prieglaudos darbuotojais, Morse su sutuoktiniu išskrido į Bulgariją. Pamačiusi mažylį ji iškart suprato - tiesiog privalo įsivaikinti Ryaną, antraip šansų išgyventi jis tiesiog neturi. Praleidus vos metus naujoje šeimoje, berniukas kardinaliai pasikeitė. Anot Morse šeimos, Ryanas kiekvieną dieną atrodo vis sveikesnis ir sparčiai mokosi naujų dalykų.

Deja, genetiniai sutrikimai, kuriuos tik paaštrino prastos jo vaikystės gyvenimo sąlygos, trukdo vaikui sparčiau pasivyti savo bendraamžius. Tačiau dabar Ryanas turi šansą gyventi pilnavertį ir kur kas laimingesnį gyvenimą su mylinčiais ir juo besirūpinančiais žmonėmis. Kaip Ryanui sekasi kabintis į gyvenimą, gali pamatyti Saving Baby Ryan facebook svetainėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis