Nauja mada Japonijoje - „Cindarella“ krūtų didinimas vienai dienai

Vos 30 minučių, maždaug 50 dolerių ir artimiausias 24 valandas bet kuri norinti galės džiaugtis didesne krūtine. Tokia paslauga siūloma Japonijoje nuo 2012 metų. Toms, kurios nenori gultis po skalpeliu, bet retkarčiais pageidauja pasididžiuoti didesniais apvalumais, Tokyo Isea Clinic siūlo neįprastą paslaugą - „Pelenės“ krūtų didinimą (Cinderella Breast Augmentation). Procedūros dėka krūtinė padidės maždaug 1-2 dydžiais. Kaip jau tikriausiai supratai, efektas trumpalaikis ir išnyks po paros.

Kiekvienais metais plastikos chirurgų paslaugomis pasinaudoja vis daugiau moterų, o krūtų didinimo operacijos - vienos populiariausių. Minėtos klinikos specialistai tikina, kad jų teikiama išskirtinė paslauga labai populiari, nes kai kurioms moterims didesnių krūtų reikia tik vienam vakarui, pavyzdžiui, vilkint atvirą suknelę, o kitos ateina tiesiog pasibandyti ir pažiūrėti ar joms tikrai verta darytis normalią krūtų didinimo operaciją.

Procedūros privalumas - nereikia atlikti chirurginės operacijos. Vietoje implantų ir silikono į krūtį įšvirkščiamas fiziologinis skystis, primenantis natūralius kūno skysčius. Visas procesas trunka maždaug 20 minučių, krūtinė tampa tvirtesnė ir didesnė. Vidutiniškai efektas išsilaiko 24 valandas. Norinčioms, kad kerai neišsisklaidytų greičiau, medikai pataria susilaikyti nuo sporto ir apriboti skysčių bei maisto vartojimą, nes visa tai skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo.


Kendall Jenner ir Miley Cyrus. Scanpix/AOP ir Vida Press nuotr.

Sklinda kalbos, kad tokią procedūrą jau išbandžiusios ir kai kurios žvaigždės, raudonuoju kilimu žengiančios ganėtinai atvirais drabužiais. Esą Miley Cyrus ir Kendall Jenner „pelenės“ krūtų triuką itin pamėgusios, tačiau kiek tame tiesos, tikriausiai niekada nesužinosime.

Vis tik kai kurie specialistai perspėja, jog toks krūtų didinimas tikrai nėra geras pasirinkimas. „Atliekant tokią procedūrą naudojamos injekcijos ir gana didelė adata, kuri gali sukelti kraujotekį, - pasakoja Londone dirbantis plastikos chirurgas Nilesh Sojitra. - Po tokių injekcijų gali likti didelės mėlynės, o pieno liaukose susidaryti kraujosruvos. Kol kas nėra atlikta pakankamai tyrimų, kad galima būtų tokią procedūrą laikyti saugia.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis