9 mūsų merginos išbandė lieknėjimo produktą LEPICOL LIGHTER – rezultatai pranoko lūkesčius!

Išbandėm, ištestavo, o dabar dalinamės rezultatais!

Prieš kiek daugiau nei mėnesį laiko COSMO skaitytojoms siūlėme prisijungti prie mūsų komandos ir išbandyti lieknėjimui skirtą produktą LEPICOL LIGHTER. Mūsų redakcijos merginos ir atrinktos skaitytojos mėnesį laiko testavo, o dabar dalinasi atsiliepimais. Galime tik pasidžiaugti, kad rezultatai, panašu, pranoko lūkesčius!


Kaip merginoms sekėsi ir ką jos galvoja apie šį produktą, gali paskaityti žemiau, o čia – trumpas supažindinimas, kas gi tas LEPICOL LIGHTER, kurį tau nuoširdžiai rekomenduojame.LEPICOL LIGHTER – tai natūralios kilmės medžiagų derinys sveikam ir lengvam lieknėjimui. Produkto sudėtyje esančios balkšvųjų gysločių skaidulos gali prisijungti net 20-25 kartus daugiau skysčio, nei sveria pačios. Šios savybės dėka žarnyne susiformuoja gelio pavidalo masė ir žarnyno turinys juda daug greičiau. Tokiu būdu žarnynas yra išvalomas nuo nesuvirškintų medžiagų, šlakų, toksinų, tai padeda išvengti irimo produktų sukeltų nemalonių pojūčių ir pasijusti lengviau.


  • padeda mažinti svorį
  • suteikia sotumo jausmą
  • reguliuoja potraukį saldumynams
  • greitina maisto pasišalinimą iš žarnyno
  • papildo žarnyno mikroflorą


Daugiau apie LEPICOL LIGHTER gali sužinoti www.lepicol.lt


ATSILIEPIMAI


Man 44 metai ir paskutinį kartą ant svarstyklių buvau užlipusi prieš pusantrų metų. Tada jos man parodė 80 kg, aš supykau ir nusprendžiau kurį laiką su jomis nedraugauti. (Mano ūgis 165 cm). Tačiau kai patekau į šį testavimo projektą, susikaupiau ir ištraukiau apdulkėjusias svarstykles iš po lovos. Fiksuoju: balandžio 22 diena – 86,9 kg. Rezultatas nenustebino, nes paskutiniuosius pusantrų metų valgiau viską ir dideliais kiekiais – jei spurgas – dvi, jei kavą – su dvigubu sirupo kiekiu. „Lepicol Lighter“ gėrimas buvo tas postūmis, nuo kurio pradėjau žiūrėti, ką, kada ir kaip valgau. Papildo esmė labai paprasta – suberi miltelius į stiklinę, užpili vandens ir išgeri. Po 10 minučių valgai – pusryčiauji, pietauji arba vakarieniauji. Įdomu tai, kad jei prieš papildo išgėrimą atrodei alkana kaip šernas ir rodės, kad suvalgysi pusę šaldytuvo, praėjus 10 minučių apetitas kažkur dingdavo. Žiūri į maistą ir taip abejinga esi – nejaudina jokie šokoladai, saldainiai ir cepelinai. Vos ne vos sukemši numatytą porciją. Papildas labai gerai nuima saldumynų potraukį. Anksčiau nė dienos be jų neįsivaizdavau, o dabar jie nesukelia jokių teigiamų emocijų. Per testavimo laiką šeimoje turėjom dukters gimtadienį – nei keksiukai, nei tortas manęs netraukė.


Silpnoji pusė – kad papildą reikia gerti 3 kartus per dieną. Jeigu tą dieną esi darbe, režimas įprastas, viskas gerai. Bet jei savaitgalis, išvažiuoji į gamtą ar svečius, milteliai likdavo neišgerti. Be to, ne visada man jų gėrimas sukeldavo teigiamus jausmus – kartais į stiklinę reikėdavo įpilti šiek tiek sulčių, kad būtų skaniau. Šiaip jie neturi skonio, bet man ne visada skaniai „gerdavosi“. Šiandien, kai rašau šį tekstą, yra gegužės 21. Ryte svarstyklės rodė 83,1. Aišku, norėtųsi gal dvigubai didesnio rezultato, bet trys kilogramai per mėnesį ir formuojami sveikesni mitybos įpročiai jau yra daug. Ačiū Jums!, – Giedrė.


---


Pradėsiu nuo savo tikslo, kodėl labai norėjau išbandyti Lepicol Lighet. Tai buvo ilgai trunkančios problemos su vidurių užkietėjimu, kai nepadėdavo jokie produktai (slyvos, kiviai ir pan), net vidurius laisvinantys vaistai sunkiai veikdavo. O kur dar dujų kaupimasis, sunkumo jausmas. Apie Lepicol buvau girdėjus daug puikių atsiliepimų, vis norėjau pabandyt, tad pamačius pasiūlymą testuoti Lepicol Lighter, labai nudžiugau.


Sulaukus siuntinio skubėjau išbandyt, tad pasidariau miltelius su vandeniu. Paskubėjau! Kvapas ne itin suviliojo, todėl jautresniems kvapams ir skoniui iškart siūlau maišyti su sultimis, tada tikrai skaniai geriasi. Sąžiningai geriau ir net pačiai buvo šokas, kad su WC tekdavo „padraugaut“ kiekvieną rytą, baigėsi ir pilvo pūtimas. Visumoj nukrito 9 kg. Aišku, prisidėjo sveikesnė mityba. Esmė tame, kad dingo potraukis saldumynams – ankščiau galėdavau juos valgyt kilogramais, o per tą laiką nesuvalgiau nė vieno. O ir pats alkio jausmas sumažėjo. Tad rekomenduoju visoms, norinčioms geresnės savijautos ir atsikratyti įsisenėjusių virškinimo bėdų, – Malvina.


---


Labai džiaugiuosi, kad teko išbandyti Lepicol Lighter papildus. Pradėjus, pirmąsias keturias dienas nepastebėjau jokių pokyčių. Papildų skonis nebuvo itin malonus, norėjosi, kad jie būtų su kokiu skoniu (pvz. vaisių ar uogų), vėliau prie to „savito“ skonio įpratau. Po kiek laiko pastebėjau, kad nebesinori saldumynų. Taip pat vakarais nebesinori užkandžiauti. Vartodama papildus gėriau daugiau vandens, taip pat pastebėjau kad ir pats organizmas pradėjo reikalauti jo daugiau. Po savaitės pradėjau derinti sveiką mitybą ir papildų vartojimą. Reziumuojant viską, po mėnesio, numečiau 4 kilogramus, jaučiuosi energingesnė, nebenoriu saldumynų, nebeužkandžiauju naktimis ar dienos metu, išgeriu 1,5-2 litrus vandens. Ar rekomenduočiau šiuos papildus kitiems? TIKRAI TAIP! Pati taip pat planuoju tęsti Lepicol vartojimą, – Viktorija.


---


Išgėrus prieš maistą šių skaidulų pastebėdavau, kad sumažėja noras valgyti, tad ir porcijas pasidarydavau mažesnes. Dažnai porciją, kurią suvalgydavau per 1 kartą, galėdavau padalinti ir pasidėti kitam kartui. Svorio nestebėjau, bet jaučiuosi tikrai lengvesnė, vartosiu ir toliau, – Aistė.


---


Tikriausiai visos esame mačiusios šimtus reklamų apie stebuklingus svorio mažinimo būdus, kurios teigia, kad užtenka išgerti tabletę ir mes jau atsikratėme 10 kilogramų (ar daugiau) ir, visgi, dažnu atveju jomis patikime. Tačiau noriu su Jumis pasidalinti savo patirtimi vartojant Lepicol Lighter maisto papildus, kurie anaiptol nežada stebuklų, o jų sudėtis yra saugi ir sveika. Sveikata yra svarbiausia – tai turėtų būti pirmoje vietoje kiekvienai iš mūsų, būtent aiški, suprantama ir nekenksminga Lepicol papildo sudėtis ir paskatino mane juos išmėginti.


Vartojimo principas gana paprastas, tereikia ištirpinti pakelio turinį vandenyje (geriau tirpsta šiltame) ir gerti 3x per dieną. Pradėjus vartoti staigaus efekto nepastebėjau, tačiau po savaitės vartojimo pajaučiau, kad noras prisikimšti nesveiko maisto sumažėjo. Kuo toliau, tuo mažiau norėjosi užkandžiauti, taip pat sumažinau ir maisto porcijas (nes jausdavausi soti ir nuo mažiau). Pradėjau natūraliai gerti daugiau vandens, kas taip pat yra naudinga. Ir pasisvėrusi mėnesio pabaigoje pamačiau, kad esu 4 kg lengvesnė! Galbūt tai nėra Jūsų trokštamas efektas, tačiau žinau, kad numestas svoris nukrito sveikai ir per pakankamą laiką. Tuo pačiu stengiausi daugiau judėti: važiavimą autobusu dažnai iškeisdavau į pasivaikščiojimą, vietoj važiavimo liftu, rinkdavausi laiptelius, mažiau gulinėdavau, vietoj to, išeidavau laukan. Suprantu, kad svorio metimas nėra greitas procesas ir kad jis susideda ne tik iš maisto suvartojimo, bet ir aktyvaus laisvalaikio pasirinkimo. Lepicol papildai yra puikus pasirinkimas atrasti save kitokią. Rekomenduoju išmėginti lengvesnį ir sveikesnį gyvenimą!, – Evelina.


---


Perkopus 30 metų slenkstį pastebėjau, kad numesti svorio tapo kur kas sudėtingiau, nei anksčiau. Pagrindinė mano problema – gana lėtai dirbanti virškinimo sistema, tad nuolatos jaučiuosi apsunkusi. Visuomet pavydžiu savo vyrui, kuris į tualetą rytais vaikšto kaip laikrodukas – man apie tokį dalyką tik pasvajoti buvo galima! Įsivaizduokite, ką reiškia į tualetą „rimtų reikalų“ eiti tik vieną kartą per 3 dienas. Tad nusprendusi išbandyti Lepicol Lighter nedėjau didelių vilčių numesti svorio, kur kas svarbiau buvo padėti žarnynui. Esu iš tų žmonių, kurie neturi kantrybės laikytis dietų ar reguliariai gerti papildų, todėl instrukcijoje perskaičius, kad Lepicol teks gerti 3 kartus per dieną, šiek tiek sunerimau. Vis dėlto eksperimentas yra eksperimentas ir sau griežtai paliepiau bent vieną savaitę viską daryti pagal taisykles, o jau tuomet kaip bus, taip bus.


Pirmąsias tris dienas didelio efekto nepastebėjau – išgėrus skaidulų ir palaukus maždaug 10 minučių skrandis iš tiesų prisipildydavo, todėl alkio jausmas aprimdavo, tačiau mano tikslas buvo kiek kitoks. Vis tik nuo ketvirtos dienos organizmas tarsi „užsivedė“ – rytais išgerdavau Lepicol, suvalgydavau lengvus pusryčius ir keliaudavau į tualetą. Tos, kurios neturi šios problemos, manęs galbūt ir nesupras, tačiau man tai buvo kaip stebuklas! Ant svarstyklių nesistojau, bet per mėnesį be jokių papildomų pastangų, tiesiog intuityviai valgant pagal organizmo poreikius, tikrai pavyko sulieknėti – matau tai pagal apimtis, laisvesnius drabužius. Turinčioms virškinimo problemų Lepicol Lighter drąsiai rekomenduoju – man pasiteisino 100%, – Aistė B.


---


Vartojant Lepicol Lighter lieknėjimo papildus sumažėjo alkio pojūtis. Per nepilną mėnesį galiu pasidžiaugti sverdama 4 kg mažiau ir jaučiuosi puikiai. Esu patenkinta Lepicol papildu ir vartosiu toliau, kol pasieksiu norimą užsibrėžtą tikslą.Tikrai galiu rekomenduoti šį papildą, nes esu patenkinta matomais rezultatais. Ačiū!, – Oksana.


---


Žinau, kad turiu problemų su mityba, būdingų daugumai šiuolaikinių maksimalistų – nuolatinis skubėjimas, stresas, nereguliari mityba ir darbų kalnas, nustumiantis gyvenimo prioritetuose mitybą žemyn. Darbo dienomis rimčiau pavalgau dažniausiai vieną kartą per dieną, ir tai vakare. Atrodo, kad organizmas prie to priprato ir prisitaikė, tačiau kartais jausmas būna visai kitoks. Norisi rasti lengvų būdų padėti organizmui. Lepicol Lighter papildas atrodė patrauklus – paprastas vartojimas, gražiai skambanti sudėtis, efektyvus veikimo mechanizmas, todėl nusprendžiau išbandyti. Kaip pagrindinis tikslas nurodomas „maisto papildas svorio mažinimui“, tačiau man tai nėra reikalinga, todėl labiau tikėjausi pajusti nurodomą normalios žarnyno veiklos palaikymą.


Milteliai, išmaišius vandenyje, įgauna nelabai patrauklią spalvą, kvapą bei skonį, todėl iš patirties rekomenduočiau vartoti sumaišius su sultimis – tada ir spalva, ir skonis geresni. Taip pat patarčiau gerti iš karto sumaišius miltelius su skysčiu, nes po poros minučių jie įgauna tirštą konsistenciją, kabinamą šaukštu. Suvartojus rekomenduojama išgerti dar 1-2 stiklines vandens, o tai man buvo puiki (nors ir nelabai lengva) paskata pradėti gerti daugiau vandens – pripažįstu, prieš tai gerdavau jo per mažai.


Rekomenduojama gerti 3 gramus pakelio turinio 3 kartus dienoje prieš valgį – kadangi neretai aš tiek kartų per dieną nevalgau, gerdavau visą pakelį per vieną kartą ar pusę jo vieną kartą per dieną prieš valgį. Turbūt dėl viso to, ką paminėjau, nejaučiu labai žymaus efekto, tačiau tiek gausesnis vandens vartojimas, tiek Lepicol miltelių sudėtis skamba labai naudingai mano organizmui. Svorio, beje, nenumečiau – jis liko pastovus bei toks, koks ir turėtų būti, tuo taip pat galima pasidžiaugti. Tad rekomenduoju Lepicol pabandyti pačiom ir pajusti individualų efektą kiekvienai ant savęs, – Eglė.


---


Mano gyvenimo būdas nulėmė tai, kad dirbu keliaujant, tad išlaikyti subalansuotą mitybą, kas man yra itin svarbu, ne visuomet lengva. Dėl to, prieš mėnesio kelionę į Ameriką, galvojau, ką daryti, kad nesugadinčiau sukurto savo įprastinio mitybos plano arba bent jau nukrypčiau nuo jo proto ribose. Taip mano lagamine atsirado LEPICOL LIGHTER milteliai. 3 dėžutės sutilpo gan lengvai (pakelius išėmus iš įpakavimo, kad dėžutės neužimtų papildomos vietos). Kodėl būtent jie? Šie milteliai yra natūralios kilmės medžiagų kompleksas svoriui mažinti. Man svarbiausia savybė pasirodė ne svorio mažinimas, kas visgi priklauso ne tik nuo bet kokių papildų naudojimo, bet ir nuo aktyvaus gyvenimo būdo, sveikos mitybos, o tai, kad šis papildas mažina apetitą.


Kadangi keliaujant visada ir dirbu, nuovargis būna dvigubas, tad apetitas nejučia ima didėti, o jei dar aplinkui visokie gardėsiai, ko Amerikoje pilna kas žingsnį, taip ir pajunti, kaip ranka tiesiasi link mėsainio su didžiule porcija aliejuje pakepintų bulvyčių. Taip pamažu gali įkristi atgal į nesveikos mitybos ratą. Vienoje dėžutėje yra 30 paketėlių. Mano nuomone, bet koks eksperimentas turėtų trukti bent mėnesį, kad būtų galima pamatyti bent minimalius apčiuopiamus rezultatus, tad mėnesiui reikia trijų šio papildo dėžučių. Reikėjo išsiugdyti įprotį prieš maistą (bent 10 min) išmaišyti papildą stiklinėje vandens ir po to dar išgerti papildomą stiklinę vandens. Bet tiesą sakant, tai buvo dar vienas dalykas, kuris padėjo laikytis įprastinio valgymo režimo ir planuoti, kada skirsiu laiko maistui.


Po mėnesio šio papildo vartojimo galiu pasidalinti, kad visų pirma, ši rutina man padėjo neišklysti iš griežto mitybos plano, net ir sujauktoje dienotvarkėje. Visada sakau, kad neturėjimas, kada pavalgyti yra pats pirmas nemeilės sau požymis – įsimesti sveikesnio maisto į pietų dėžutę daug laiko nereikia. Kitas aspektas – tikrai nebesijaučiau tokia alkana, kokia buvau prieš šią išvyką. Kaip patys žinote, prieš bet kokią kelionę darbų, o atitinkamai ir streso lygis išauga, o tada ir prasideda emocinio valgymo vakarėliai. Na, ir nors mano tikslas buvo ne mesti, o išlaikyti esamą svorį, pavyko numesti dar minus du kilogramus, kas yra sveikas ir džiugus rezultatas. Ar dėčiausi šį papildą į savo lagaminą dar kartą? Taip, ir manau, kad dar tikrai kada jį pasitelksiu, nebūtinai tik išvykoje, – Agnė.

Užsakymo nr.: PT_56084

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis