Sporto trenerė atskleidė 2 pratimus, geriausiai tirpdančius pilvo riebalus

Metant svorį, stebuklai nevyksta - susikaupę kilogramai savaime neištirpsta, tad teks įdėti pastangų koreguojant savo mitybos įpročius ir sportuojant.

Garsi sporto trenerė Jillian Michaels teigia, kad tobulinant savo kūno linijas svarbiausia kelti sau du tikslus: stiprinti raumenis ir deginti kalorijas. Jei darysi tik vieną arba tik kitą – norimo efekto nesulauksi.Trenerė atkreipia dėmesį, kad dauguma pradedančiųjų daro esminę klaidą galvodami, kad žino savo problemines vietas ir atėję į sporto salę renkasi pratimus būtent konkrečiai kūno vietai tobulinti. Pavyzdžiui, norėdami turėti pilvo presą, jie daro pilvo raumenis stiprinančius atsilenkimus, tačiau rezultatų nematyti nei po kelių savaičių, nei po kelių mėnesių.


„Jei manote, kad atsilenkimais galite ištirpdyti pilvo riebalus ir džiaugtis išryškėjusiu presu, - labai klystate. Tai tik viena sudedamoji viso proceso dalis, juk pirmiausia turite sudeginti virš raumenų susikaupusius riebaliukus, tik tuomet jūsų raumenys pradės ryškėti. Kad ir kiek atsilenkimų darysite, kol raumenis dengs riebalų sluoksnis, rezultato nesimatys“ – sako Jillian.


Norint atsikratyti riebalų pilvo srityje ar kitose kūno vietose, turite deginti kalorijas. Ir geriausiai šiuo atveju padeda pratimai, skirti skirtingų raumenų treniravimui vienu metu. Anot Jillian, būtent tokio tipo pratimai geriausiai degina kalorijas .


Sporto trenerė išskiria du veiksmingiausius pratimus, kuriuos turėtum daryti kiekvieną dieną. Pirmasis iš jų – plankingas, stiprinantis praktiškai visą tavo kūną. Kaip teisingai daryti plankingą ir kokių rezultatų gali tikėtis, skaityk ŠIAME mūsų straipsnyje. Antrasis pratimas – atsispaudimai, stiprinantys ne tik pilvo, bet ir daugumą kitų kūno raumenų.


„Kuo daugiau testosterono yra kūne, tuo labiau riebaliukai linkę kauptis pilvo srityje, - sako trenerė. - Jei organizme dominuoja moteriškas hormonas estrogenas, riebaliukai labiau linkę kauptis apatinėje kūno dalyje. Štai kodėl vyrai įprastai turi pilvukus, tačiau celiulito ant jų kojų nepamatytumėt“.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis