Kaip skusti plaukelius bikinio zonoje, kad neliktų spuogelių ir paraudimų

Oooo... vaikeli... Ko tik nenutinka toje zonoje! Tai bėrimai, tai paraudimai ar net spuogeliai, kurie gyja tikrai ilgiau, nei galima būtų tikėtis. Geriausia išeitis, žinoma, ilgalaikis plaukelių šalinimas lazeriu ar vašku, bet jei lieki prie klasikinio varianto – plaukelių skutimo peiliuku – turime tau kelis naudingus patarimus.

Kada? Blogiausia, ką gali padaryti, tai skusti plaukelius bikinio zonoje iš karto įbėgusi į dušą. Ne, ne. Taip nieko nebus. Pirmiausia išsiplauk galvą, tuomet išsimuiluok visą kūną, o pačiame paskutiniame etape imkis plaukelių. Oda jau bus pakankamai suminkštėjusi, todėl nepageidaujamų pasekmių rizika gerokai sumažės.


Jei dušui laiko nebeturi, o bikinio zona verkiant prašosi depiliacijos (aha, taip nuolatos būna!), pakišk mažą rankšluostuką po karštu vandeniu, pilnai jį sudrėkink ir palaikyk priglaudusi prie depiliuojamos vietelės bent dvi minutes. Karštis suminkštins odą ir pašalinti plaukelius bus paprasčiau.


Su kuo? Kam jau kam, o kokybiškiems peiliukams pinigų negailėk. Kad ir kokias gudrybes pasitelksi į pagalbą, be gero peiliuko nieko nebus. Jei tavo oda itin jautri, pasinaudok vyriška elektrine barzdaskute – pati supranti, veidui skirtos priemonės visuomet veikia maksimaliai švelniai, tad tikrai tiks ir tavo bikinio zonai. Švelniai pabrūžinsi su šiuo daikčiuku, o tuomet papildomai perbrauksi su peiliuku ir voilà – švelni kaip niekada!


Kaip? Būtinai naudok skutimuisi skirtas putas ar analogiškas priemones. Jei po ranka nieko panašaus neturi, tiks ir plaukų balzamas! Svarbus momentas ir dažna merginų daroma klaida – odą minkštinančias priemones dažniausiai užtepame prieš pat skutimą, nors kur kas geresnius rezultatus pasieksi, jei priemonę palaikysi ant odos bent minutę. Oda bus minkštesnė, peiliukas lengviau slys ir mažiau dirgins odą.


Patarimas skusti tik plaukelių augimo kryptimi neveiksmingas – tikriausiai ir pati tą pastebėjai. Tačiau šios idėjos atsisakyti nereikia: pirmiausia nuskusk plaukelių augimo kryptimi, taip pašalindama didžiąją dalį nepageidaujamų plaukų, o tuomet iš naujo užtepk skutimuisi skirtų putų ir švelniai perbrauk odą prieš plaukelių augimo kryptį. Bus kur kas paprasčiau, jei odą šiek tiek patempsi pirštais, kad peiliukas lengviau slystų ir pašalintų plaukelius pačiame odos paviršiuje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis