Niekas netikėjo, kad 18 kilogramų svėrusi moteris išgyvens, tačiau jos vyras nepasidavė

Buvusi aktorė Rachael Farrokh toli gražu ne visada atrodė tarsi vaikščiojantis skeletas. Prieš 10 metų ji buvo sveika, linksma ir energinga moteris. Tačiau susidūrusi su karjeros sunkumais Rachael palūžo ir pasuko ne tuo gyvenimo keliu - norėjosi tik šiek tiek sulieknėti ir patraukliau atrodyti, o rezultatas... Toks, koks yra.

Per visus tuos kovos su anoreksija metus, Rachael lankėsi daugybėje klinikų, tačiau specialistai buvo bejėgiai. Kaip prisipažįsta pati moteris, tikriausiai ji ir nebuvo pasiruošusi keisti savo gyvenimo, o jeigu ne jos mylimo vyro pagalba ir palaikymas, dabar ji greičiausiai jau būtų mirusi. Moters vyras - jos buvęs asmeninis treneris. Būtent jis visomis išgalėmis stengėsi gelbėti mylimą moterį, galiausiai ją įkalbėjęs nusifilmuoti ir patalpinti įrašą internete. Tokiu būdu porai pavyko surinkti papildomų pinigų ir patekti į žinomą kliniką, padedančią spręsti mitybos sutrikimus. Šios klinikos specialistai padėjo ištraukti Rachael iš mirties nagų. Baisiausias etapas jau praeityje, tačiau prieš akis - ilgas ir nelengvas kelias.

Sunku patikėti, kad dar visai neseniai Rachel svėrė vos 18 kilogramų, o jos organizmas buvo taip nualintas, kad išsivystė inkstų ir širdies nepakankamumas. Laimei, dabar moteris turi šansą ir vėl sugrįžti į normalų gyvenimą.

Kaip Rachael sekasi kovoti su anoreksija, gali pamatyti Rachael's Road to Recovery facebook puslapyje. Šį puslapį jos vyras sukūrė tam, kad įkvėptų ir kitas su mitybos sutrikimais turinčias šeimas nepasiduoti ir ieškoti sprendimų. O mes negalime nesižavėti Rachael vyro tvirtybe - tikrai ne kiekvienas dėl savo mylimo žmogaus galėtų nueiti tokį kelią.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis