Ant kurių pirštų moterims nepatartina nešioti žiedų

Šį kartą - jokios mistikos! Vien tik mokslu paremti faktai.

Tikriausiai esi skaičiusi ne vieną straipsnį apie magiškas žiedų galias. Tačiau šį kartą jokios mistikos! Pasirodo, žiedai iš tiesų gali veikti tavo savijautą ir didžiąja dalimi tai priklauso nuo to, ant kurių pirštų žiedus nešiosi.


Amerikos medicinos asociacijos publikuotame tyrime, kurį atliko Kanzaso universiteto daktaras E. Grey Dimond, pateikiami įdomūs faktai apie žiedų sąsają su mūsų sveikata. Anot tyrėjų, žiedų pagalba veikiant aktyvius taškus, galima daryti įtaką daugybės ligų vystymuisi arba priešingai - gydymui. Duomenys nėra visai tikslūs, tačiau nuo 40 iki 80 tokių aktyviųjų taškų išsidėstę būtent ant rankų pirštų. Skaičius tikrai nemažas, jei turėtume omenyje, kad visame žmogaus kūne tų taškų tėra apie 500.


Tarp ligų, kurias medikai sėkmingai gydo akupunktūros pagalba, galime išskirti lėtinį kraujagyslių užakimą, tuberkuliozinį laringitą, galvos skausmus, anginą, bronchų astmą ir t.t. O žiedai, kuriuos nešiojame ant savo pirštų, taip pat gali turėti įtakos šių ligų eigai.


Ant kurių pirštų žiedų geriau nenešioti?


Vestuvinius žiedus visai ne veltui nešioja ant bevardžių pirštų. Įprastai žiedai puošia dešinės rankos bevardį pirštą, o skyrybų atveju žiedas apskritai nusiimamas. Kai kuriose šalyse tradicijos kiek kitokios - skyrybų atveju žiedo nereikia nusiimti, jis tiesiog dedamas ant kairės rankos bevardžio piršto. Pasirodo, pastarasis variantas kur kas geresnis.


Bevardis pirštas atsakingas už seksualinę energiją, todėl nešioti žiedus ant bevardžio piršto moterims patartina visą gyvenimą. Tiesa, jei žiedas nepatogus ir spaudžia, geriau jį nusiimti, nes tai gali turėti priešingą rezultatą.


Žiedas ant vidurinio piršto atsakingas už širdies ir kraujagyslių bei endokrininių liaukų veiklą. Rodomasis pirštas susijęs su stuburu - pernelyg stipriai priglundantis žiedas gali iššaukti nugaros skausmus!


Ant mažojo piršto nešiojami žiedai veikia skrandžio ir žarnyno veiklą. Jei nuolatos kankina sutrikęs virškinimas ar ėda rėmuo, pabandyk užsidėti žiedelį ant mažojo piršto ir keletą mėnesių stebėk savo savijautą.


Vis dėlto su žiedais reikia elgtis atsargiai, ypatingai nešiojamais ant mažojo ir bevardžio pirštų. American Journal of Ethnomedicine publikacijoje teigiama, kad nuolatinis žiedų nešiojimas ant mažojo pirštelio padidina dvylikapirštės žarnos ligų tikimybę, o be pertraukų nešiojami vestuviniai žiedai ant bevardžio piršto gali iššaukti ginekologines problemas. Publikacijoje taip pat patariama ant vieno piršto nenešioti daugiau nei vieno žiedo, o jeigu taip esi įpratusi, tuomet po 5-6 valandų žiedus reikėtų nusiimti. Veikdami didesnį nei įprasta aktyviųjų taškų plotą, žiedai gali gali sukelti įvairių organų sutrikimus.


Nusiimti ar palikti?


Vašingtono instituto neurofiziologijos centro atlikti tyrimai rodo, kad nuolatinis žiedų nešiojimas - ne pati geriausia idėja. Mokslininkai neneigia minties apie galimą žiedų naudą sveikatai, tačiau perspėja - net ir teigiamas poveikis turi būti trumpalaikis, todėl nakties metu visus žiedus būtina nusiimti. Biologiškai aktyvūs taškai turi ilsėtis, kaip ir visi žmogaus kūno organai.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis