Pats efektyviausias metodas, neleidžiantis priaugti svorio

(1)

Jei dietos - ne tau, tuomet šį metodą tikrai verta išbandyti!

Jei tik mokėtume laiku sustoti ir susiimti, jokių dietų neprireiktų, tiesa? Deja, papildomus kilogramus dažniausiai pastebime tik tuomet, kai drabužiai ima braškėti ties siūlėmis. 


Čia ir yra pagrindinė problema - skaičiai ant svarstyklių tėra skaičiai. Jie mūsų nepaveikia taip stipriai, kaip realiai padidėjusios apimtys. Jei svarstyklės vietoj 65 parodys 70 kilogramų - tikrai susikrimsi, bet ne taip smarkiai, kaip neįlindusi į savo pamėgtus džinsus ar parduotuvėje turėdama pirkti visu dydžiu didesnius drabužius! 


Jei laiku pastebėtum, kad šiek tiek per daug atsipalaidavai, nereikėtų jokių griežtų dietų - kelias dienas sveikiau pasimaitintum ir papildomas kilogramas ar du savaime ištirptų. Esminis klausimas - kaip tai pastebėti? 


Turime labai efektyvų metodą, kurį išbandėme pačios ir dabar rekomenduojame tau! Veiksmingumas - 100%! Viskas, ko tau reikės, tai siūlas ar plona virvutė. 


Dvigubu siūlu (turi būti pakankamai tvirtas, kad nenutrūktų) apsijuosk ties pilvu taip, kad jis tau nespaustų, bet ir nekabotų pernelyg laisvai. Laisvos erdvės turi likti 2-3 centimetrai. Viskas. Daugiau tau nieko daryti nereikia. Siūlas bus tavo įspėjamasis ženklas, kad metas susiimti - kai tik priaugsi kelis kilogramus, siūlas įsitemps ir pradės veržti. Atkreipk dėmesį, kad artėjant mėnesinėms kūnas įprastai kaupia daugiau vandens ir būna patinęs, tad šiuo laikotarpiu matavimai gali būti nelabai tikslūs.


Iš savo patirties galime pasakyti, kad psichologine prasme metodas tikrai veikia labai efektyviai - koks geras jausmas apima, kuomet kelias dienas sveikiau pasimaitinus siūlas vėl atsipalaiduoja ir tu žinai, kad vėl atrodai puikiai! Siūlas atlieka ir dar vieną svarbų darbą - primena, kad reikia įtraukti pilvo raumenis ir išsitiesti. Vos tik per daug atsipalaiduoji, kūnas suglemba ir siūlas pradeda spausti, tad nori nenori išsitiesi, pasitempti ir įtrauki raumenis - galima sakyti, treniruojiesi visą dieną! Skamba gal ir juokingai, bet būtinai pabandyk!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis