60 kilogramų ištirpo per metus laiko - po tokių pokyčių merginą sunku pažinti

Savo lieknėjimo kelią Josie Desgrand pradėjo tuomet, kai svarstyklės rodė 127 kg. Tuo metu 16-metė Josie nuolatos susilaukdavo patyčių iš savo bendraamžių, tačiau jau po metų viskas apsivertė aukštyn kojomis. Kardinaliai pakeisti savo gyvenimą nusprendusi mergina sugebėjo numesti kone pusę savo svorio! 

„Man tai nėra svorio metimo dieta. Tai gyvenimo būdo keitimas“ - šalia socialiniuose tinkluose patalpintos „prieš“ ir „po“ nuotraukos rašė Josie. Mergina sako, kad pirmieji žingsniai buvo paprasti - sumažinti angliavandenių kiekį, atsisakyti cukraus ir perdirbtų maisto produktų. Pačioje pradžioje sportui Josie skyrė minimaliai laiko, tačiau dabar mergina intensyviai sportuoja su asmeniniu treneriu 3-4 kartus per savaitę. 


„Anksčiau nekenčiau savęs ir to, kaip atrodau. Neturėjau draugų ir pati nemėgau kur nors eiti. Prieš savo pokyčius valgydavau didelėmis porcijomis, o tuomet pakartodavau antrą ir net trečią kartą“- prisimena Josie ir pasakoja norėjusi pasidaryti skrandžio sumažinimo operaciją, nes tuo metu tai atrodė vienintelė išeitis. 


Labai džiaugiuosi, kad savo pavyzdžiu įkvepiu pokyčiams tiek daug žmonių. Galiu tvirtai pasakyti, kad mityba lieknėjimo procese atlieka svarbiausią vaidmenį, tačiau dabar man tai kur kas daugiau nei dieta. Tai gyvenimo būdas. Pirmosios dvi savaitės buvo pačios sunkiausios, tačiau dabar visa tai atrodo labai įprasta ir normalu“ - sako Josie. Mergina prisipažįsta, kad kelias link sveikesnio gyvenimo ne visuomet buvo lengvas - kartais pasitaiko problemų, kartais tiesiog silpnumo akimirkų, kurioms nevalia pasiduoti. Tačiau Josie gyvenime yra jos mama, palaikanti dukrą kiekvieną akimirką. „Tai nebuvo tik jos kūno pokyčiai. Pasikeitė visas jos gyvenimas, - sako Josie mama Catherine. - Nėra geresnio jausmo, nei matyti savo dukrą tokią laimingą. Ji tapo įkvėpimu daugybei kitų paauglių merginų, susiduriančių su tomis pačiomis svorio problemomis“. 


Josie pokyčius ir naudingus patarimus gali pamatyti jos Instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis