8 priežastys, kodėl maža krūtinė yra geriau, nei didelė

Maža krūtinė ne tik jautresnė, bet ir kur kas ilgiau išlaiko dailias savo formas - ir tai tik dvi priežastys, kodėl turėti mažesnes krūtis yra geriau!

1. Nepaisant to, kas dažniausiai demonstruojama porno filmuose, turinčios mažesnes krūtis lovoje patiria daugiau malonumo! Mokslininkai tikina, kad didelės krūtys 24% mažiau jautrios, nei mažos. Tavo krūtyse ne tiek daug riebaliukų, todėl jos labiau reaguoja į prisilietimus. 


2. Kuo vyresnė esi, tuo daugiau privalumų suteikia tavo maža krūtinė. Pavyzdžiui, ji ne taip greitai praranda savo formą! Patikėk, turinčioms dideles krūtis gravitacijos dėsniai sukelia tikrai rimtą galvos skausmą. 


3. Gali apsirengti ką tik nori - ir tai vienas iš didžiausių pliusų! Dirbtinai padidinti krūtinę „push up“ pagalba paprasčiau nei paprasta, o sumažinti - jokių šansų. Didžiakrūtės patvirtins - rasti marškinėlius, kurie idealiai tiktų, misija neįmanoma. 4. Psichologai tikina, kad ne paviršutiniški ir gyvenime daug pasiekę vyrai dažniau linkę rinktis moteris su mažesnėmis krūtimis, tuo tarpu į didžiakrūtes dairosi tie, dėl kurių tau tikrai neverta pergyventi - jie tavo dėmesio tikrai neverti. 


5. Gali būti rami, kad tau tikrai neskaudės nugaros dėl pernelyg didelio krūtų svorio. Galbūt tau tai skamba juokingai, bet didžiakrūtės tikrai supras - nelengva kiekvieną dieną tampytis tuos kelis papildomus kilogramus. 


6. Tu gali rinktis bet kokį apatinį trikotažą. Turinčios didesnes krūtis tokio pasirinkimo tikrai neturi. Liemenukas be pakietinimų nesuteikia reikiamos formos, o pasirinkus „push up“ variantą dažniau atrodai ne seksualiai, o vulgariai. 7. Mažesnes krūtis turinčios moterys labiau vertinamos. Ir tai tikra tiesa: tau užėjus į kambarį niekas nepuls apžiūrinėti tavo kūno linijų, deja didžiakrūtėms tai tampa tikru iššūkiu. Pamatę moteriškus apvalumus aplinkiniai labiau linkę susidaryti stereotipinį moters įvaizdį, neturintį nieko bendro su protu. O pirmas įspūdis, kaip žinia, palieka gilų pėdsaką. 


8. Dar vienas privalumas iš sveikatos pusės - gydytojai pastebėjo, kad mažesnes krūtis turinčios merginos kur kas dažniau laiku kreipiasi į medikus dėl vėžinių susirgimų. Turint mažesnes krūtis lengviau pastebėti net ir nedidelius pakitimus. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis