12 ankstyvų nėštumo simptomų, kai testas dar nieko nerodo

Gerai, jeigu nėštumą planuoji ir jo labai lauki, o jeigu priešingai - naktis buvo labai karšta, bet šiek tiek neatsakinga? Štai 12 ankstyvų simptomų, galinčių išduoti nėštumą anksčiau, nei teigiamus rezultatus parodys testas. 

1. Pradingusios mėnesinės - dažniausias pastojimo simptomas. Jei tavo menstruacijos reguliarios ir šį kartą susivėlino, drąsiai keliauk į vaistinę pirkti nėštumo testo. Bet nepanikuok, mėnesinės gali dingti ir dėl kitų priežasčių - patiriamo streso, hormonų veiklos sutrikimo ir t.t. 


2. Po apvaisinimo gali pasirodyti negausios kraujingos išskyros, primenančios paskutinių mėnesinių dienų tepliojimą. Jeigu tai ne nėštumo simptomas, tuomet vertėtų apsilankyti pas ginekologą. 


3. Dėl hormoninių pokyčių gali pradėti pūsti pilvą. Panašų simptomą dauguma merginų patiria prieš menstruacijas, tačiau jeigu jis užsitęsia ilgiau nei kelias dienas, yra pagrindo įtarti galimą nėštumą


4. Kai kurioms merginoms jau pirmąją nėštumo savaitę krūtinė padidėja ir tampa jautresnė. 


5. Nuovargis - labai dažnas ankstyvo nėštumo ir pirmojo nėštumo trimestro simptomas. Kartais net ir kasdieniai paprasčiausi darbai atrodo varginantys! Dėl visko kaltas padidėjęs progesterono kiekis kraujyje. 


6. Pykinimas be priežasties - aiškiausias nėštumo simptomas. Tik negalvok, kad pykinimas gali būti tik rytinis. Laikas šiuo klausimu neatlieka jokio vaidmens - gali pykinti ir ryte, ir vakare. 


7. Anksčiau dievinai mėsą, o dabar net žiūrėti į tą pusę nenori? O gal priešingai, pamėgai tai, ko anksčiau negalėjai pakęsti? Net ir labai ankstyvoje nėštumo stadijoje skonio receptoriai gali kardinaliai pasikeisti. 


8. Pirmosiomis savaitėmis, keičiantis hormononiam fonui, gali prasidėti nepaaiškinami galvos skausmai. 


9. Hormonai veikia ir tavo reakciją, tad jeigu pastebėjai netikėtas nuotaikų kaitas, nepulk kaltinti vien PMS. Gali būti, kad kaltas nėštumas. 


10. Kartais kartu su kitais simptomais pasitaiko ir rimtesnis nemalonumas - vidurių užkietėjimas. 


11. Dėl padidėjusio testosterono kiekio organizme, gali pradėti jausti metalo prieskonį burnoje. Skonio receptoriams jokios įtakos tai neturi, bet metalo skonio nepavyksta pašalinti net išsiplovus dantis ir praskalavus burną.


12. Padažnėjęs šlapinimasis taip pat yra vienas iš ankstyvų nėštumo simptomų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis