Kaip padailinti užpakaliuko formą: 6 trenerės patarimai ir efektyvūs pratimaiJei tavo tikslas - dailus ir riestas užpakaliukas, skubame tau į pagalbą ir dalinamės 6 trenerės patarimais, padėsiančiais pasirinkti tinkamą taktiką ir pasiekti maksimalius rezultatus. 

1. Mažiau bėgiok


Jei tiksliau - neskirk viso savo dėmesio tik kardio pratimams. Kardio puikiai degina riebaliukus ir palaiko bendrą fizinę formą, tačiau šiuo atveju tavo tikslas - formuoti, o su šia užduotimi geriau susidoros pratimais su svoriais. 


2. Derink pratimus


Atėjusi į sporto salę apšilk ir čiupk į rankas štangą ar svarmenis. Jei pasirinkai sunkius svorius, daryk 2-3 setus po 3-6 pakartojimus. Šiuo atveju labai svarbu, kad į pagalbą pasitelktum profesionalų trenerį. Dirbant su svoriais labai svarbu pratimus atlikti teisingai, kad vietoj norimos naudos nebūtų žalos. Kitas dalykas - patys pratimai. Treneris parinks tokius, kurie atliks savo misiją - kur reikia sumažins apimtis, kur reikia - padidins. 


3. Mažink poilsio pertraukėlių laiką


Gali praleisti salėje 3 valandas per dieną, o rezultatas vis tiek nedžiugins vien dėl to, kad nepriverti savo raumenų dirbti maksimaliu tempu. Raumenys auga tuomet, kai jie yra įtempti. Vadinasi pertraukėlės tarp pratimų turėtų būti neilgesnės nei 60 sekundžių. 


4. Nuolatos didink apkrovas


Kūnas ganėtinai greitai prisitaiko prie naujų apkrovų, tad neleisk sau atsipalaiduoti. Didink apkrovas maždaug kas 2- 4 savaites, bet daryk tai saikingai - persitempus jokios naudos nebus.  


5. Keisk techniką


Jei nori efektyviai auginti raumenukus sėdmenų srityje, pamiršk įsitikinimą, esą reikia padaryti kuo daugiau pratimų. 

Kur kas veiksmingesnis metodas – mažiau pakartojimų, bet naudojant didesnius svorius. Pratimus atlik lėtai, pajusdama kiekvieną raumenį. 


6. Jausk savo raumenis


Jei po treniruotės tu jauti kiekvieną savo raumenuką - tai ženklas, kad gerai padirbėta. Raumenys turi „degti“! 


PRATIMŲ KOMPLEKSAS SĖDMENIMS


COSMO su tavimi dalinasi nesudėtinga treniruote, kurią gali atlikti ir namuose. Šių pratimų tikslas - tvirtinti užpkaliuko raumenis, tačiau tuo pačiu efektyviai dirbs ir tavo kojos. Jei jauti, kad pratimai tau per lengvi, papildomai naudok svorius. 


Treniruotės sudėtis:


20 pritūpimų;

20 įtūpstų atgal;

20 klubų pakėlimų (po 10 vienai kojai);

20 spyrių atgal (po 20 vienai kojai);

20 plačių pritūpimų.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis