4 produktai, valantys plaučius (ypač aktualu rūkaliams)

Rūkoriai sąmoningai žudo savo organizmą, o jų plaučiams tai kenkia labiausiai. Su kiekvienu cigaretės dūmo įtraukimu, smulkūs plaukeliai, kuriais padengti plaučiai, gavę mikroskopinius nudegimus, atrofuojasi ir numiršta. Susikaupusios gleivės iššaukia chroninį, dusinantį kosulį.

Greipfrutas

Šis citrusinis vaisius turtingas antioksidantais, kurie labai efektyviai gerina ląstelių funkcijas. Be to, greipfrute esančios medžiagos stabdo piktybinių navikų susidarymą. Todėl rūkoriai, kurie patenka į vėžinių susirgimų rizikos grupę, turėtų šių karstelėjusiai rūgščių vaisių valgyti kuo daugiau.

Česnakas

Česnakas – galingas ginklas prieš šimtus ligų. Jis turi tiek daug gydomųjų savybių ir daro tokį teigiamą poveikį visam organizmui, kad tiesiog privalo būti kiekvienos iš mūsų mitybos racione, tiek gydymo, tiek profilaktikos tikslais.

Imbieras

Imbieras pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis, praplečia kraujagysles, padeda pašalinti gleives ir regeneruoja bronchų kanalus.

Morka

Morkose gausu vitaminų A, C, E, K, bei B grupės vitaminų. Vitaminas A ypatingai teigiamai veikia audinių epitelio ląstelių būklę. Norėdama neutralizuoti nikotino poveikį, kuris naikina vitaminus organizme, valgyk šviežias morkas, o morkų sultys – tikras sveikatos šaltinis.

Jeigu, galiausiai sukaupusi visą savo valią, metei rūkyti, tuomet atlik ir plaučių valymo procedūras. Tai padės jiems greičiau atsistatyti ir toliau normaliai funkcionuoti. Rezultatų laukti neprailgs: suaktyvės smegenų veikla, kvapai taps intensyvesni, o skonio receptoriai reaguos į kiekvieną mėgstamo skanėsto natą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis