Įveikusi anoreksiją, tapo Instagramo žvaigžde: svėriau kaip penkių metų vaikas

Būdama vos 10 metų Connie jau turėjo rimtų mitybos sutrikimų. Tuomet jaunutė mergaitė dar nežinojo, kas ta anoreksija ir tiesiog norėjo atrodyti gražiau - taip, kaip jos bendraamžės. Dešimtmetį trukęs savęs alinimas vos nesibaigė tragiškai - atvežta į ligoninę dvidešimtmetė mergina svėrė kaip penkių metų vaikas, o gydytojai nesiryžo žadėti greito pasveikimo. Tiesą sakant, vilčių, kad jai pavyks išsikapstyti, buvo ne tiek ir daug.

A post shared by Connie💜🦄Positive.beats.perfect (@my_life_without_ana) on Jan 3, 2017 at 4:47pm PST

Nuo tos dienos praėjo 3 metai, o Connie - visai kitas žmogus. Mergina atvirai prisipažįsta, kad kova su anoreksija ir pačia savimi dar nebaigta ir vargu ar kada nors pasibaigs, tačiau dabar ji turi tikslą įkvėpti kitas merginas ir padėti atrasti joms išsigelbėjimą. Connie - puikus pavyzdys ne tik turinčioms mitybos sutrikimų, bet ir mums visoms. Pavyzdys, kaip galima išmokti mylėti savo kūną ir kaip nesibaiminti netobulumų, kurių mes visi turime. „Aš nenaudoju Photoshopo ir įvairiausių filtrų nuotraukoms. Ne kiekvienas gali ir turi atrodyti kaip Victoria Secret modeliai“ - BBC duotame interviu pasakojo Connie.

Connie Instagram paskyrą jau seka beveik 100 000 žmonių. Jų tarpe ir mes. Taip gera ir malonu matyti žmogų, turintį savyje tiek daug vidinės stiprybės ir drąsos būti savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis