Keisčiausi nutikimai ligoninėje - atspėk, kurios iš šių istorijų yra gryna tiesa

Oi, kokių medicininių įdomybių galima atrasti internete! Ne mažiau intriguojančių legendų sklinda ir iš lūpų lūpas. Atspėk, kurie iš šių keistų pasakojimų yra teisingi. P.S. teisingus atsakymus rasi pačioje pabaigoje.

KAS NUTIKO JAV

1 Luizianos ligoninėje vienai moteriai iš skrandžio teko pašalinti 2 kg plaukų gniužulą. Moteris prisipažino visą gyvenimą mėgusi kramtyti plaukus.

2 Masačūsetso valstijoje gydytojas pusei valandos be priežiūros ant operacinio stalo paliko narkozės būsenos pacientą, o pats tuo tarpu nuėjo į šalia esantį banką padėti pinigų.

3 Įžymus Holivudo filmų prodiuseris atsisakė po operacijos likti ligoninėje, jei jam nebus į palatą pristatyta maisto iš kelių penkių žvaigždučių restoranų.

4 Penkiolikmetis pacientas, gydęsis Mičigano ligoninėje, iš palatoje esančio telefono paskambino laisvo elgesio merginoms. Išsikvietęs prostitutę vaikinas užsiiminėjo su ja seksu tiesiog ligoninėje!

KAS NUTIKO LIETUVOJE

1 Vienam karščiavusiam ir kosėjusiam vyriškiui ligoninėje buvo atlikta krūtinės ląstos rentgenograma ir aptiktas neaiškios kilmės šešėlis. Kaip visi nustebo bronchoskopu (bronchoskopija — kvėpavimo takų apžiūra naudojant lankstų endoskopą) iš paciento plaučių ištraukę jo dantį!

2 Asocialus asmuo užmigo girtas sniege ir smarkiai nušalo kojas, vieną net teko amputuoti. Tik bėda, kad neblaivus traumatologas apsiriko: nurėžė sveikąją.

3 Po sudėtingos pilvo operacijos seselė pasigedo vieno instrumento. Po kiek laiko paaiškėjo, kad jis liko užsiūtas pacientės pilve. Laimė, įrankis buvo laiku iškrapštytas iš slėptuvės.

4 Mama skubiai atvežė į ligoninę pilvo skausmais besiskundžiančią savo devyniolikos metų dukrą — moteris įtarė, kad jai apendicitas. Ir apsiriko! Tą dieną ji nei iš šio, nei iš to tapo senele — staiga sunegalavusi dukra, pasirodo, buvo devintą mėnesį nėščia! Jai tiesiog prasidėjo sąrėmiai.

.
.
.
.
.
.
.

„KAS NUTIKO JAV“ TIESA: 2, 4.
„KAS NUTIKO LIETUVOJE“ TIESA: 1, 3, 4.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis