7 efektyviausi pratimai norinčioms dailesnių kūno linijų

Jei esi iš tų merginų, kurioms kantrybės sporto salėje užtenka tik 20 minučių, tuomet mūsų paruošti sporto pratimai tau tikrai tiks ir patiks. O ir į sporto salę eiti nereikės - pratimus galėsi atlikti namuose.

Taigi prieš tavo akis - 7 pratimai, kuriuos turėtum daryti po 20 pakartojimų. Gali daugiau? Pirmyn! Rezultatai nuo to bus tik geresni. Sportuok bent 3 kartus per savaitę ir jau po mėnesio pamatysi rezultatus - kūnas bus sustiprėjęs, stangresnis. Šis treniruotės planas mūsų jau senai pamėgtas dėl kelių priežasčių: visų pirma, nereikia jokių papildomų priemonių (svarelių, kilimėlių ir t.t.), antra - pratimai paprasti ir aiškiai suprantami, tad sunku tikrai nebus.


Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.


Pirmas ir antras pratimas skirti užpakaliuko formavimui. Atlikdama kojų pakėlimus nepersistenk - kelk koją atgalios tiek, kiek pajėgi, nesistengdama „pratampyti“ raumenų. Kad būtų daugiau efektyvumo, iškėlus koją viršutiniame taške gali ją šiek tiek užlaikyti, taip priversdama raumenis kaip reikiant padirbėti. Atlikdama pritūpimus atkreipk dėmesį į kojų padėtį - jos turėtų būti pražergtos maždaug pečių plotyje. Tūpdama išriesk užpakaliuką, tarsi sėstumeisi ant kėdės. Taip svoris tolygiau pasiskirstys ir nenukentės sąnariai.


Trečias, ketvirtas ir penktas pratimas yra bendrinio pobūdžio - treniruoja pilvo presą, rankas ir apskritai visą kūną. Jei daryti trečiuoju numeriu pažymėtus atsispaudimus tau per sunku, pasilengvink užduotį - į žemę remkis ne kojų pirštais, o keliais. Nepraleisk ketvirtojo pratimo, nes jis bene efektyviausias iš visų. Atrodo paprasta, bet tikrai kaip reikiant paprakaituosi! Na ir paskutinis iš šios trijulės - plankingas. Tau tereikia kuo ilgiau išsilaikyti tokioje padėtyje, kaip parodyta paveiksliuke. Jei iki šiol plankingo nepraktikavai, siūlome paskaityti, kaip per mėnesį laiko pasiekti puikius rezultatus (straipsnį rasi čia).


Šeštas pratimas bus tarsi lengvas atokvėpis - įtūpstai sustiprins ne tik kojas, bet ir užpakaliuką. Treniruotę užbaik standartiniais atsilenkimais. O jei turi jėgų, pakartok viską iš naujo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis