Ginekologė įspėja: dėl šių priežasčių intymios infekcijos gali atsinaujinti

Gyvenime yra dalykų, kuriuos darome per daug nesusimąstydamos. Pavyzdžiui, renkamės apatines kelnaites rytais. Tai toks natūralus veiksmas, kad greičiausiai net negalėtum pasakyti, kokios spalvos kelnaites šiandien mūvi. Tiesa?

Ginekologė Octavia Cannon įsitikinusi, kad viena pagrindinių įvairių intymių infekcijų priežasčių yra būtent netinkamas apatinis trikotažas. Dažnai pakartotinai į ginekologus besikreipiančios merginos neatkreipia dėmesio į esmines klaidas, kurias kartoja kiekvieną dieną. Renkamės netinkamas medžiagas, neteisingai skalbiame savo apatinius... Štai 6 perspėjimai tau!

Kelnaites su juostele pasilik tik ekstra atvejui

Šio tipo kelnaitės tiesiog neįkainojamas išradimas aistroms pakurstyti, tačiau kasdienis stringų dėvėjimas prie gero nepriveda. Žinoma, būna atvejų, kuomet be tokių kelnaičių neapsieisi - juk pasipuošus itin aptemptu plonos medžiagos sijonėliu visai nesinori matyti persišviečiančias įprastų kelnaičių linijas. Vis dėlto dėvėti stringus reikia kuo rečiau, mat tai lengviausias būdas bakterijoms iš analinės angos patekti į tavo makštį, o taip ir prasideda nuolatos pasikartojanti pienligė ar kitos infekcijos.

Šilkas gražu, bet medvilnė sveikiau

Daugumos iš mūsų stalčiuose tikrai atrastume bent porą velniškai seksualių šilkinių kelnaičių. Viskas gerai, jei laukia svarbi naktis, o tu nori atrodyti tikrai įspūdingai. Tačiau kiekvienai dienai šilkas - ne pats geriausias pasirinkimas. Ginekologė Octavia Cannon patikslina, kad medvilnė - iš esmės vienintelė medžiaga, tinkanti apatinėms kelnaitės. Medvilnė leidžia odai kvėpuoti, todėl nesusidaro palanki terpė bakterijoms.

Kartais kelnaites reikia keisti dažniau nei kartą per dieną

Visos puikiai žinome, kad ryte reikia apsivilkti švarias kelnaites. Bet kartais pasikeisti savo apatinį trikotažą patartina ir dienos bėgyje. Pavyzdžiui, po sporto, kuomet visas kūnas suprakaitavęs. Arba tomis dienomis, kai pagausėja išskyrų, verčiančių tave jaustis nejaukiai.

Kelnaitės skalbk atskirai

Mums patinka, kai drabužiai kvepia gaiva, tačiau kone visi skalbimo milteliai turi įvairių kvapiklių, tikrai nedraugiškų tavo intymiajai zonai. Tad išeitys yra dvi: arba rinkis ekologiškus skalbimo miltelius visiems drabužiams, arba savo apatinį trikotažą skalbk atskirai, priemonėmis, savo sudėtyje neturinčiomis kvapiklių.

Ar tikrai kelnaitės tinkamo dydžio?

Na, priaugai keletą kilogramų... Bet negi dabar išmesi visas senas kelnaites? Tiek to, kažkaip vis tiek į jas įsisprausi. O turėtum elgtis priešingai, nes per mažos kelnaitės (net jei tik šiek tiek veržia) trikdo kraujotaką, skatina bėrimus ir provokuoja vaginalines infekcijas.

Senos kelnaitės dar visai švarios...

Esame beveik tikros - ir tau yra buvę situacijų, kuomet ryte atsidariusi apatinių drabužių stalčių supranti, kad švarių kelnaičių nebeliko! Ką darai? Greičiausiai, pasikuitusi tarp neplautų skalbinių išsitrauki pačias švariausias. Tai yra pats tiesiausias kelias į infekcijas... Jei atvirai, kartais tokiais atvejais geriau eiti be kelnaičių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis