COSMO merginos testuoja: naujieji higieniai įklotai tikrai verti dėmesio

Reklama gali būti apgaulinga, tad mes mėgstame viską išbandyti pačios. Šį kartą į pagalbą pasikvietėme 3 COSMO skaitytojas - joms išsiuntėme CAREFREE® Flexi Comfort kasdienius įklotus, o dabar dalinamės juos išbandžiusių merginų atsiliepimais.

„Pastebėjau, kad prieš mėnesines atsiranda keistų išskyrų, todėl labai apsidžiaugiau gavusi išmėginti CAREFREE® Flexi Comfort dieninius įklotus, kurie pasirodė nepaprastai ploni, bet gerai sugeriantys. Paviršius labai švelnus ir minkštas, puikiai prisitaiko prie kūno. CAREFREE® Flexi Comfort yra gaivūs, todėl padeda išvengti nemalonaus kvapo. Tai vieninteliai kvapnūs įklotai, kurie man nesukėlė alergijos. Jie taip pat puikiai išlieka savo vietoje, neslankioja. Yra dar vienas didelis jų pliusas – jie labai kompaktiški, tad galima įsidėti į rankinuką, kuprinę ar net nešiotis kišenėje. Jie maži, todėl niekas jų nepastebės“, - Elzė.

„CAREFREE® Flexi Comfort įklotai pasižymi patogumu: jie itin lengvi, maži ir nepastebimi. Būtent tai nustebino labiausiai: įklotai itin ploni, lengvai telpa į kišenėlę. Su jais jaučiuosi itin komfortiškai. Naujieji įklotai tobulo dydžio, puikios formos, jie leidžia jaustis pasitikinčiai. Maloniai kvepiantys ir užtikrinantys gaivumą, švaros pojūtį. Įklotai prisiklijuoja be priekaištų, puikiai laikosi savo vietoje. Paviršius švelnus ir malonus liesti. Gražus ir patogus įpakavimas. Nealergizuoja. Ši naujiena yra būtent tai, ko aš visą laiką ieškojau! Neturiu jokių priekaištų šiems įklotams", - Agnė.

„CAREFREE® Flexi Comfort kasdieniai įklotai man tikrai patiko. Jie praktiškai nejuntami, tad tai labai patogu, netrukdė net kūno kultūros pamokose. Taip pat patiko įklotų kvapas - švelnus ir neerzinantis“, - Viltė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis