Ilgalaikis plaukelių šalinimas: nauja procedūra užtikrina stulbinančius rezultatus

Pagaliau sukurtas lazeris, kuris be jokio skausmo suteiks tavo odai aksominio švelnumo, nepriklausomai nuo jos atspalvio, plaukelių struktūros ir spalvos. O svarbiausia – epiliaciją galėsi atlikti net ir vasarą!

Jei esi tamsaus gymio ar tiesiog mėgėja degintis, iki šiol apie lazerinę epiliaciją galėjai tik svajoti, nes ji tavo odai grasino pigmentinėmis dėmėmis, nudegimais ir net randais. Vasarą lazerinės epiliacijos apskritai buvo patariama vengti. Kitais metų laikais taip pat buvo sunku tikėtis glotnios odos ir tuo atveju, jei ją dengė šviesūs ar ploni plaukeliai. Galiausiai atlikus lazerinę procedūrą visais atvejais buvo juntamas diskomfortas, oda net iki paros išlikdavo paraudusi. Žodžiu, malonia jos niekaip negalėjai pavadinti.

Laimė, tai jau praeitis. Pagaliau sukurta 100 procentų veiksminga lazerinė epiliacijos sistema! Vos prieš metus Monake pristatyta italų kompanijos DEKA sukurta universali lazerinė sistema Motus AX jau Lietuvoje. Ir patikėk: tai – visiškai naujas lygis lazerinėje epiliacijoje.

Kas tai?

Šis Aleksandrito lazeris – veiksmingiausias šiuolaikinis lazeris. Jo 755 nm banga veikia melaniną, jis vienintelis sėkmingai šalina plonus, šviesius plaukus bei yra tinkamas bet kokio fototipo odai.
Aleksandrito lazeris veikia per chromu papildytą kristalą, tad plaukelių svogūnėliai greitai sudeginami, oda iš karto tampa glotni.

Italų kompanija DEKA Aleksandrito veiksmingumą suderino su saugia, greita, efektyvia MOVEO technologija ir sukūrė universalią lazerinę sistemą Motus AX su safyro antgaliu. Du didžiausi šio lazerio pranašumai: poveikio taškai keičiami dideliu greičiu, plaukelių svogūnėliai karščiu veikiami pamažu, todėl nejuntama jokio diskomforto, trokštamas ilgalaikis rezultatas pasiekiamas atlikus vos kelias procedūras. Pakanka 10–25 sekundžių, kad būtų apdorotas 10 x 10 cm odos plotas!

Kodėl verta?

Bet tai – dar ne viskas, kodėl tau verta rinktis Motus AX. Štai ką dar tau garantuoja ši lazerinė epiliacija:

- 100 % efektyvumas be jokio pašalinio poveikio odai.
- Atlikusi lazerinę epiliaciją šiuo aparatu gali skubėti į paplūdimį kaitintis saulutėje nors ir tą pačią dieną.
- Šis lazeris be jokio skausmo apdoros ir tavo pačias delikačiausias zonas: veidą, pažastis, bikinio sritį.
- Jokių nudegimų.
- Jokio diskomforto (lazeryje įdiegta odos vėsinimo sistema – antgaliui neleidžiama įkaisti daugiau nei iki 15 °C).
- Jokio skausmo.
- Jokių odos spalvos pokyčių.
- Ilgalaikiai rezultatai: visam kursui atlikti pakaks 5–6 seansų (kitur vidutiniškai jų reikia 10–12). Vėliau reikės tik 1–2 palaikomųjų seansų per metus.

Natūraliai tekančiam vandeniui reikia amžių, kad nugludintų akmens paviršių. Motus AX lazerinė energija odos paviršių išlygina vos per kelias sekundes. O svarbiausia – neįsivaizduok, kad tai labai brangi procedūra. Anaiptol. Kaip tik šiuo metu jai taikoma tikrai gera kaina.

Kur? Laukiame tavęs grožio salone „Oblaka“, Liepyno g. 2, Vilnius, 08106, tel. +370 633 77 788. Daugiau informacijos: www.oblakasalon.lt

Užsakymo nr.: PT_75505723

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis