Neįtikėtini pokyčiai: vos 26 kilogramus svėrusi mergina šiandien stulbina savo figūra

Hattie Boydle nuo 16 m. kovojo su mitybos sutrikimais. Šiandien jai 28 m. ir ji pasakoja apie tuos laikus, kai svėrė vos 26 kilogramus. Baimių nebeliko – Hattie sveria 56 kilogramus ir yra viena žinomiausių kūno rengybos modelių pasaulyje. Vis dėlto jauna moteris tikisi, kad jos patirtis padės kitoms merginoms.

„Nemanau, kad be šios patirties būčiau tokia, kokia esu, - įsitikinusi ji. – Būtent ši patirtis mane atvedė į kūno rengybą ir suteikė galimybę padėti kitoms moterims. Šiam keliui įveikti prireikė nemažai laiko, bet dabar aš neriboju savęs ir nejaučiu kaltės dėl suvalgyto maisto. Pernelyg nenuvarginu savęs sporto salėje ir nesijaučiu kalta, jei kurią dieną praleidžiu nesimankštindama. Aš laisva, ir dabar, kai ant mano kūno yra riebalų, jaučiuosi kur kas seksualesnė.“

Dalindamasi prisiminimais apie paauglystę H. Boydle patikino, kad gailisi negalinti ateiti pas save tuometinę ir apkabinti save tą akimirką, kai anoreksija buvo tapusi nekontroliuojama liga. Modelio teigimu, šiandieninis jos veidas ir kūnas – visiškai natūralūs, išskyrus priaugintus plaukus.

Anot H. Boydle, per ligos laikotarpį ji išmėgino visas dietas, kokios tik egzistuoja pasaulyje. „Kol laikydavausi dietos, svoris krisdavo, bet kai tik atsisakydavau ribotos mitybos, svoris tapdavo toks, koks ir buvo anksčiau. Taigi nuolat buvau varginama kaltės jausmo dėl maisto.“ – pasakojimą tęsė modelis.

Po ilgus metus trukusios kovos su anoreksija H. Boydle vis tik suprato, kad galima jausti laimę ir tuo pačiu palaikyti tinkamas kūno formas. „Supratau, kad stebuklingo maisto, kuris lieknintų ir užtikrintų gerą kūno formą, tiesiog nėra. - pripažino ji. – Galima maitintis bet kokiu maistu, bet svarbiausia – subalansuota dieta.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis