Degini kalorijas ir neprakaituoji!

Rytą verčiau ilgiau pamiegosi nei pabėgiosi. Ir sporto klubo abonementui pinigų neleisi – mieliau papildysi batų spintą dar vienais nerealiais aukštakulniais. Taip, tu nori išlaikyti gražias linijas – tačiau juk ne atimdama iš savęs malonumą! Nesiteisink ir nesigraužk. Tiesiog pabandyk mankštintis atlikdama kasdienius darbus. Užtruksi vos po kelias minutes, o neteksi 1600 kalorijų daugiau nei įprastai.

Dušas: 42 kalorijos per 2 minutes

Kad ir kaip viliotų pratęsti saldų sapną duše, nepasiduok – žadink organizmą, išjudink raumenis! Pečių aukštyje bei jų pločiu ištiestomis rankomis atsiremk į dušo sieną. Lenk jas, kol smakras atsidurs per gerą sprindį nuo sienos. Dabar neskubėdama rankas vėl ištiesk. Kartok šį pratimą porą minučių.

Pusryčiai: 126 kalorijos per 3 minutes

Laukdama, kol išvirs rytinė košė ar pritrauks kavą, pamankštink kojas. Prasižerk pečių pločiu ir keliskart pritūpk. Svarbiausia – neskubėk, tūpk ir stokis lėtai, nugarą laikyk tiesią.

Rytinė spūstis: 105 kalorijos per 6 minutes

Įstrigusi rytą eismo spūstyje neburbėk – verčiau patreniruok pilvuką. Įtempk jo raumenis, palaikyk 10 sekundžių ir atpalaiduok. Pratimą kartok 5–6 minutes. Jį gali atlikti ir sėdėdama, ir stovėdama – taigi mankštinkis nors ir troleibusu važiuodama.

Priešpiečiai: 105 kalorijos per 5 minutes

Dar pietų nesulaukus energijos atsargos ima mažėti. Papildyk jas ir sustiprink vidinius šlaunų raumenis lengva kojų mankštele. Kišk tarp kelių nedidelę pagalvėlę, minkštą žaislą ar kamuolį ir palaikyk suspaudusi 10 sekundžių. Atleisk ir vėl suspausk. Pratimą kartok apie 5 minutes.

Pietūs: ir 630 kalorijų per 30 minučių

Jei pietus dažniausiai nešiesi į biurą, pavalgiusi išeik pasivaikščioti (nevažiuok liftu – nulipk laiptais!). Jei mėgsti pietauti kavinėje, keliauk į tolimesnę, automobilį palikusi aikštelėje prie darbo. Einant sparčiu žingsniu kalorijos deginamos ne prasčiau nei liejant prakaitą sporto salėje. Be to, smegenis pravėdinti irgi sveika.

Kavos pertraukėlė: 42 kalorijos per 3 minutes

Skirk dėmesio ir užpakaliukui. Stipriai sutrauk raumenis ir skaičiuok iki 10. Atleisk ir kartok iš pradžių dar devynis sykius. Šį pratimą gali atlikti sėdėdama, gerdama kavą virtuvėlėje ar kopijuodama dokumentus – tada, kai esi tikra, jog tavęs niekas nestebi.

Žygis į parduotuvę: 357 kalorijos per 15 minučių

Pirkinius krauk į du maišus – kad išlaikytum svorio pusiausvyrą ir nepakenktum stuburui. Paėmusi nešulius kiek sulenk rankas – jauti, kaip įsitempė raumenys? Taip ir keliauk namo. Kai pavargsi, rankas atpalaiduok, kiek palūkėk ir vėl kartok pratimą iš pradžių.

Treniruotė ant sofos: 126 kalorijos per 3 minutes

Sofa tinkama ne tik ilsėtis – ji gali atstoti ir rankų treniruoklį. Pečių pločiu ištiestomis rankomis atsiremk į sėdimos dalies kraštą. Kojas ištiesk, užpakaliuką kilstelėk, kad sudarytų vieną liniją su nugara. Neskubėdama lenk rankas ir vėl tiesk. Pratimą kartok, kol pavargsi.

Pokalbiai telefonu: 126 kalorijos per 10 minučių

Net plepėdama telefonu su drauge gali pagerinti laikyseną! Atsisėsk ant didelio kamuolio ir suk sėdmenimis ratus. Tik tvirtai remkis į grindis kiek praskėstomis kojomis, kitaip gali nuvirsti.

Ruošimasis į lovą: 84 kalorijos per 3 minutes

Pabūk balerina – bent valydamasi dantis! Atsistok tiesia nugara, kulnus suglausk, pėdas pasuk į priešingas puses ir pamažu tūpk kelius lenkdama į šonus. Kas vakarą taip mankštinantis po tris minutes ir dantys bus balti, ir kojos gražios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis