Visi buvo įsitikinę, kad šis vaikinas ir vėl priaugs svorio. O tu tik pažiūrėk į jį dabar!

Televizijos šou „The Biggest Loser“ pirmą kartą buvo parodytas 2004 metais ir sulaukė milžiniško populiarumo, tad visai netrukus tokio paties formato analogai pasirodė ne tik Amerikoje, bet ir kitose pasaulio šalyse - Ispanijoje, Australijoje, Rusijoje, Ukrainoje... Visiems buvo smalsu pažiūrėti, kaip gi didelį antsvorį turintiems žmonėms seksis lieknėti su specialistų pagalba. Šou susilaukdavo nemažai kritikos, mat dalyvių laukdavo tikras išbandymas - itin griežta dieta ir dideli fiziniai krūviai. Vis tik kai kurie šį etapą sėkmingai praėjo ir sugrįžę į savo įprastą gyvenimą neketino sustoti.

Asmeninio albumo nuotr.

Samas Rounenas - puikus pavyzdys, kaip užsispyrimo ir geležinės valios dėka galima kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Tuomet jam buvo 19 metų ir svėrė vaikinas 155 kilogramus. Filmavimų metu Samas parodė neįtikėtinus rezultatus ir numetė net 72 kilogramus. Skeptikai netikėjo, kad jaunam vaikinui pavyks išlaikyti esamą svorį ar pasiekti dar geresnių rezultatų, tačiau praėjo 10 metų, o Samas atrodo tiesiog neįtikėtinai.

Asmeninio albumo nuotr.

Dabar Samas dirba gaisrininku ir jau du kartus buvo pakviestas pozuoti karščiausių gaisrininkų kalendoriui. Sakytume, geri pasiekimai vaikinukui, kadaise svėrusiam pusantro šimto kilogramų! O ir asmeniniame gyvenime viskas tiesiog puiku - visai neseniai atskriejo žinia, kad Samas pasipiršo savo ilgametei mylimajai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis